Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

iyi geceler kızlar...
benim 10 gün sonra sınavım var o yüzden bu ara kendimi tutabilirsem pek buraya uğrayamacam......
ama sizleri özleyecem...
:KK58::KK58::KK58::KK58::KK58:

yaaaaa hadi bitsin şu sınavlar artıkta rahat rahat mhbbet edelim hdi tatlımver şu sınavlarını da gell allah yardımcın olsun inş.. hepsinden geçersinnn öpüyorummm :KK54::KK54:

tsk ederiz her yasın bi güzelligi vardır sizinde öyledir eminim:KK3::KK3:

ay ay tşk ederim öyle tabi ben yaşımdan memnunum da keşke insanın 30 yaşındaki aklı 20 yaşında olsa daha güzel geçer o günler en çok da okulu öğrencilik yıllarımı özlüyorummm onun için dedim kıymetini bilin diee...

ay ay tşk ederim öyle tabi ben yaşımdan memnunum da keşke insanın 30 yaşındaki aklı 20 yaşında olsa daha güzel geçer o günler en çok da okulu öğrencilik yıllarımı özlüyorummm onun için dedim kıymetini bilin diee...

evet bu yaslarda daha cahıl oluyo insan
pek kıymet bilmiyo

Son düzenleme:

çok doğru söylüyorsun:KK31:.ahhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhhhh...................:KK59:

evet kızlar herkese ii geceler tatlı uykular yine bekleriz....

bu arada bende yatayım kısçelerim malum yorgunluk ee sabah bide okul var hadi herkeşe hoşçakalınn... öpüyourmm sizi grşrz yarın inş...:KK55:

günaydın kızlar geçmişi okuyamadım gece uykusuz kaldım gözlerim çok ağrıyo çağanın ayrşi düşmedi hala var sabahta ağız dolusu kusması oldu çok halsizde tabiki bende öle 3 saatlik uykuykla ayaktayım

X