Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

26 yaşındayım altı yıllık evliyim iki tane ogluşum var yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim

tatlım yani demek istediğim biz kocayı,yada kaynanayı vs...... konuşuruz:KK1:yada çocuk o anlamda yani...sizi sıkmamak adına.......çocuk yok sizin kesin kilo problemide yoktur...........:KK1:

:KK1::KK1::KK1::KK1: evet suan çok sükür yok hatta zayıf sayılırmm:76:

tatlım yani demek istediğim biz kocayı,yada kaynanayı vs...... konuşuruz:KK1:yada çocuk o anlamda yani...sizi sıkmamak adına.......çocuk yok sizin kesin kilo problemide yoktur...........:KK1:

yok yaa benim var geçen gün paraşüt kursuna yazılmak için sıhhıye kampüsüne gittim kaç kilosun dediler dedim 48 :nazar: kusura bakmayın 50 kilonun altındakileri alamıoz dediler ben de beni istemeyeni bn hiç istemem dedim ve terkettim orayı:63:

yok yaa benim var geçen gün paraşüt kursuna yazılmak için sıhhıye kampüsüne gittim kaç kilosun dediler dedim 48 :nazar: kusura bakmayın 50 kilonun altındakileri alamıoz dediler ben de beni istemeyeni bn hiç istemem dedim ve terkettim orayı:63:

al sende 2 kilo kız......bak biz pofuduk pofuduk geziniyoz.............:21:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
iki kiloyla kaybettin yani gel ben sana veriyim üç beş kilo sevabına:KK52::KK52:

X