Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

Aranızda yeniyim herkese selamlar, burayı çok beğendim, fakat konular çok hızlı akıyor, takibi nasıl yapıyorsunuz? :83:

değiştirdm tatlım....inşaallah.ama bir bardağı at kırılsın.sonra al birleştir.eskisi gibi olurmu................

olmaz tabiki olurmu ama kadınlar ne acılara katlanıyor sonrada unutulup gidiyor biçok kadın yaşıyor zaten aşk bana göre kadının onurunu gururunu yerler altına almasıdır oda istemimiştir öyle olsun yıkıcı değil yapıcı olmak istediğimden senin yumuşamanı sağlamak için böyle yazıyorum lütfen yanlış anlama eminim çok çok pişmandır normalde öyle bir adammı öyleyse ok de değilse ben sırf önce yazmış oldğn yazılardan tek soun ailesi yazmıştın ya normalde kavgamız yok o sebepten böyle konuşuyorum anladınmı???

ayyy kıyamam üzülme canım geçer her evde oluyor işte ne yapalım
öyle abla haklısın.
selam kızlar ikiz noldu tatlım ya okudum şimdide hay bu erkekleri özellikle şu karısına eli kalkanları varya

işte canım erkek milleti hepimizin başında .hepsi bir değişik........allah ıslah etsin ......................

Son düzenleme:

yok canım normalde çok iyi anlaşırız.pek kavgada etmeyiz.ama işte birikim olbiliyor....evliliğimizin ilk gününden itibaren yaşadığımız tek sorun ve kavgalarımızın tek sebebi ailesidir.sağol canım sohbet ediyoruz.anlıyorum hepinizi...........

öyle abla haklısın.

işte canım erkek milleti hepimizin başında .hepsi bir değişik........allah ıslah etsin ......................

ya geçen benim küçük eltim bi girdi kapıdan kızın gözleri mosmor yüzü gözü şişmiş noldu dedim oglum var yanımda anlatamıyorda neymiş efendim arada bi bi iki dal sigara içyomuş kaynımda kzıyodu bekarken içmesine yakala sen kızı oda içerim ne var sende içiyosun demiş kızı döv sen ay varya delirdim ya sende içme o zaman manyak

yok canım okadarda değil......morluk falan olması.onun eşi biraz elinin ayarını fazla kaçırmış.........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…