Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hah seni gördüğüme sevindim...bende kimse yok diye üzülmüştüm...nasılsın
neler yaptın görüşmeyeli..........

topiğin birinde bugün dolunaydan dolay 20.10 ile 22.05 arası epilasyon yapılınca tüylerde azalma olduğu söyleniyordu.bende epilasyon yaptım kız. oğluşumla biraz zor olduda................

topiğin birinde bugün dolunaydan dolay 20.10 ile 22.05 arası epilasyon yapılınca tüylerde azalma olduğu söyleniyordu.bende epilasyon yaptım kız. oğluşumla biraz zor olduda................

ay ölemi tüh duysaydım bende yapardım...
bende dolunaydan dolayı sinirler falan gergin olacakmış onun etkisiyle bende onu okumuştum.....

lütfen profildeki resmi değiş kan ağlıyorum diyosun yani ama bak üzülüorz nasıl oldun durumlar nasıl:44:

canım eşim evde yok zati.biraz önce aradı ben açmadım.çocuklara açtırtım.onlarda konuşurken çok soğuk konuştular.bozuldu.beni seviyormusunuz kızım falan filan.onlarda sessiz kalınca az< çok anlar herhal.avatar ruh halime yakın canım bırak bugün öyle kalsın...................

ha şöyle o AVATARını bir daha görmek istemiyoruz diimi candan umarım bu defa doğru yazmışımdır candan ayy kızlar şu terimleri bana öğretin bir ara kadınlar kulübüne rezil olmayayım ama diimii

ha şöyle o AVATARını bir daha görmek istemiyoruz diimi candan umarım bu defa doğru yazmışımdır candan ayy kızlar şu terimleri bana öğretin bir ara kadınlar kulübüne rezil olmayayım ama diimii
evet katılıyorum.......
bak öğret dedin diye diyom ha yanlış anlama kısaca kk diyebilirsin kadınlar kulübüne

sen nasıl istersen ama yinede daha bir üzülüyor insan:2::2:öylemi kimbilir ne kadar pişman olmuştur çocuklarına öyle herzaman sormuyorsa belli etmiş kendisini sende iyi yapmışsın konuşmamakla umarım en kısa zamanda hatasını telafi edr bir dahada aynı hatayı yapmaz:26:

evet katılıyorum.......
bak öğret dedin diye diyom ha yanlış anlama kısaca kk diyebilirsin kadınlar kulübüne

hem lafımı olur ha avatar ha resim diyosun hemde kk diyorsun iyice karizmayı yerle bir ettin şekerim bu bana artık 2gün gideeerr

değiştirdm tatlım....inşaallah.ama bir bardağı at kırılsın.sonra al birleştir.eskisi gibi olurmu................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…