Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

inanamıyoruuummmmbende beylikdüzünde oturuyorum tabiki zor olur senin için ama alışırsın bak ben 2.5yıllık evliyim 4yıldır istanbuldaym diyorum işte sana alıştım artık bizim oraya gittiğimde canım sıkılıyor öyle düşünme çocuk varmı kaç yıllık evlisin evet fiyatlar okadar ama evler çok güzell 135e de var beykentteym ben dubleks evim ama gürpınara doğru olan evler 115 110 130 vaar yanii

haklısın ama birde bunu becerebilsem.insan eşiyle herşeyi rahat konuşamıyacakta kiminle konuşacak.

haklısın ama birde bunu becerebilsem.insan eşiyle herşeyi rahat konuşamıyacakta kiminle konuşacak.

hayııır çok haklısın bak hak veriyorum sana ama konuşamıyosun huzursuzluk çıkıyor bu defa onun yerine arkadaşınla paylaş ne bileyim burda paylaş ona anlatma bişekilde kendini rahatltat ha ama onun dışında sorun varsa bilemem canım:2:

4 yıllık evliyim
2 yaşına girecek oğluşum var

beylikdüzünde site içinde satılık evlere bakmıştım
şuanki evimin özelliklerinde aradığım için ist.da daha pahalıya çıkıyor
senin önerebileceğin semt site adı vs varsa özelden atabilir misin araştırmak isterim[/QUOTE]

allah bağışlasın yaşlar yakın ozaman..olabilir ben özelden atıyorum ozaman isimleri benim oturduğum yerde site içinde araştırdğna göre biliyorsundr zaten söylediğimde hatırlarsın ama karar ver artık yazık adamcağızada okadar yolu hergün gidiyor

arf özel msj atamıyorum
msj sayım 8 olduğu için
önerdiklerini hemen araştırıcam
bu evimi satıp ordan alacağım için 130 gibi düşünüyordum ama 140a kadarda çıkabilir fiyat
bu arada kusura bakmayın cvp larım geç oluyor ama oğlumu uyuttum şimdi rahatım

ok anladım sorun değil araştır yani beylikdüzü beykent diye araştır zaten vermiş olduğum siteler senin istediğin standartalrın çok üstünde de değil çok altındada ama en bilindik siteler umarım bulursun takas işlemi de yapabilirsiniz hiç uğraşmadam yatırımcılar ilgileniyor....

pembetoka ben çıkıyorum şimdi dizim başlıyor eşimde bilgisayarı istiyorrseninle konuşuruz tekrar tabi nasıl bulucaz bribirmizi bakalım saatler uyarsa görüşürz ben 11de girerm tekrar sanırım sna yardımcı olmak çok isterim çok memnun oldum kendine ii bak:18::18::18:

çok teşekkürler
sonra görüşürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…