Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

evet canım 15 yıllık.bizim aramızda eşimle 8 yaş var...iyigeceler bende kaçtım...kendinize iyi bakın.............arf vede ayşen.............

oo maşallah artık oralara gelirsek yol gösterirsiniz bize :)
yaşın önemi yok önemli olna kafalar uyuşsun
biizmde eşimle aramızda 18 ay var tam bir buşuk sene :KK9:
tabisi o büyük :KK69:

oo maşallah artık oralara gelirsek yol gösterirsiniz bize :)
yaşın önemi yok önemli olna kafalar uyuşsun
biizmde eşimle aramızda 18 ay var tam bir buşuk sene :KK9:
Tabisi o büyük :KK69:

tabiki canım herzaman.evet biz eşimle çok iyi anlaşırız.....sizler küçükmüşsünüz daha.....:KK1:

selamlar nasılsınız.artık pek uğrayamıyorum.şimdi izmirdeyim meçhul bir süre daha burda ailemin yanında kalıcam.kendinize iyi bakın.

selamlar nasılsınız.artık pek uğrayamıyorum.şimdi izmirdeyim meçhul bir süre daha burda ailemin yanında kalıcam.kendinize iyi bakın.

senin adına sevindim cnm inş sende eşinde iyisinizdir seni çok merak etmiştim haber aldığıma sevindim..:KK34::KK71:

kızlar noldu ya bu gece kimsecikler kalmamış:KK20: nerede bu hatunlar nerelere kayboldular bizi bağımlı yaptınız şimdi herkes firarda...:KK59:

kızlar noldu ya bu gece kimsecikler kalmamış:KK20: nerede bu hatunlar nerelere kayboldular bizi bağımlı yaptınız şimdi herkes firarda...:KK59:

bugün hrkesin işi var sanırım tatlım. :44:

çıkıyorum ben bebiş, kendine iyi bak inş. yarın akşam toplşırız öpüldün :KK71:

selam kızlar ne haberler,kimsecikler yok galiba,bende biraz rahatsızım,buakşam 8de koltukta uyuyakaldım 1e kadar uyumuşum,şimdide sabahı yaparım heralde,siz ne yapıosunuz bakalım?????****

meraba kızlar sohbet son hız devam ediyo haftaya yazarım bende vardiyalı olunca giremi yorum hep yanında olayım onunla ilggileneyim istiyo anlıcanızbenim bi oğluşum bide kocaman oğluşum var hepinize iyi sohbetler iyi akşamlar

kızlar ben geldim kociş evde yok ama kimsecikler yok topicte gece gelebilirsem grşrz umarımmm:92::92:

Hey Girlsss what's upp :130: :130: :130:

BUgün R&B tarzı bi giriş yapayım dedim :118: :KK60:

Nasılsınız bakalım fındık krokanlarım, damla sakızlı sütlaçlarımm :KK16:

Hey Girlsss what's upp :130: :130: :130:

BUgün R&B tarzı bi giriş yapayım dedim :118: :KK60:

Nasılsınız bakalım fındık krokanlarım, damla sakızlı sütlaçlarımm :KK16:

selam ceyda iyiym sen nasılsın......

evin için açtığın topiğe baktım herşeyin çok güzel...

herkes zaten gereken herşeyi söylemiş bende gereksiz kalabalık yapmayım dedim:82::82::82:

ayrıca çok zevklisin....umarım ağız tadıyla oturmak nasip olur:nazar::nazar::nazar:

X