Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hayırdır inş :26:

Tekrar hoşgeldin ceylan :KK71: anlat hele neymiş bu stresin kaynağı :KK61:

Hoşgeldin canım, sen bize takıl geriisni boşver :KK9: bu arada aynı yaştaymışız :KK34: :KK6:

hoşgeldinnnnn :KK64:

öylemmi sevindim buna pekii siz kendinizi tanıtırmısınz bayann:)

Kızlar bugün alışverişe gittim. Yanıma da küçük görümcemi (8yaşında) aldım, gelin-görümce gezdik :KK1: :KK8:

Ona cici pembiş pantolonlar aldık, kendime de LCW' den kot pantolon (ne zamandır almak istiyordum sonunda karar verdim :KK1:) ve yine LCW' den üst bluz aldım. :21::21:

BU arada bebişi olanların haberi olsun; WENICE ' de çok çok indirim var. Bugün rastladım; 9 yaş kız çocuk pantolonunu 8.99tl' ye aldık valla:KK53: üzerinde de 58.99tl etiket vardı. eşim görünce nasıl yani bu kadar çok mu indirim yapmışlar dedi:KK52:

buna sevindim ama biz sizi nasıl tanıycaz efendim isminizi lütfedermisinz acaba kendini tanıtırmısınız:KK1:

canım ben yaklaşık 2-3 aydır bu topicte yazıyorum.adımı arkadaşlarımda bilmez.sadece ikiz81 :KK1:29 yaşındayım.9 yıllık evliyim.3 çocuk annesiyim.6 yaşında ikiz kızlarım.7 aylık oğluşum var.antepte oturuyorum.ev hanımıyım...............yarışmacı arkadaşlara başarılar...:KK76:

Kızlar bugün alışverişe gittim. Yanıma da küçük görümcemi (8yaşında) aldım, gelin-görümce gezdik :KK1: :KK8:

Ona cici pembiş pantolonlar aldık, kendime de LCW' den kot pantolon (ne zamandır almak istiyordum sonunda karar verdim :KK1:) ve yine LCW' den üst bluz aldım. :21::21:

BU arada bebişi olanların haberi olsun; WENICE ' de çok çok indirim var. Bugün rastladım; 9 yaş kız çocuk pantolonunu 8.99tl' ye aldık valla:KK53: üzerinde de 58.99tl etiket vardı. eşim görünce nasıl yani bu kadar çok mu indirim yapmışlar dedi:KK52:

oh oh güle güle giyinin onlar eskisin sen yeni kal

kızlar bugün alışverişe gittim. Yanıma da küçük görümcemi (8yaşında) aldım, gelin-görümce gezdik :KK1: :KK8:

Ona cici pembiş pantolonlar aldık, kendime de lcw' den kot pantolon (ne zamandır almak istiyordum sonunda karar verdim :KK1:) ve yine lcw' den üst bluz aldım. :21::21:

Bu arada bebişi olanların haberi olsun; wenıce ' de çok çok indirim var. Bugün rastladım; 9 yaş kız çocuk pantolonunu 8.99tl' ye aldık valla:KK53: üzerinde de 58.99tl etiket vardı. Eşim görünce nasıl yani bu kadar çok mu indirim yapmışlar dedi:KK52:

aa süpermiş..:89:evet ya bazen yapıyorlar.bende geçen bir mağazadan kızlara kot aldım.50 yazıyordu. 8 indirmişler.kasadaki kız bile inanamadı.birilerini çağırdı:89:.buarada senin cicilerde hayırlı olsun.......:21:

ay bende tanıtayım kendimi bari :KK1::KK1::KK1:

adım nickimdende anlaşıldığı üzre ayşen :KK1:
25 yaşındayım 2,5 yıllık evliyim henüz bi sıpam yok :KK1:
evlendiğimdne beri ev hanımlıgı mesleğini sürdürmekteyim :KK55:
yarışmaya şu an için istanbuldan katılıyorum :KK55:

yarışmacı arkadaşlara başırlar ve esenlikler diliyorum :KK60::KK60:

öylemmi sevindim buna pekii siz kendinizi tanıtırmısınz bayann:)

tabii ki şekerim;
öhöm öhömm ses deneme bir kiii :KK24::KK24:

ismim ceyda, 24 yaşındayım,2 yıl 9ay 1 hafta 6 günlük evliyim:KK60:
istanbul' da ikamet ediyorum, aslen trakyalıyım. :KK34:

hoşgeldin canım:KK71:
burası stres atma merkezi dök içini rahatla :92::92:

sende hoşgeldin canım
zamanla alışırsın keşfettikçe keşfedersin kk yı
ben 2 senedir nerdeyse üyeyim ve her gün girerim halandaha keşfedemediğim yerler var :KK9:

sende hoşgeldin canım :KK71:

evet baya kalabalık ayağımımı sürüdüm nedir :KK52:
herkes beni bekliyomuş :KK62:
valla kı bereketli gacısın maaşallah :KK60::KK60:

hayırdır inş :26:

Tekrar hoşgeldin ceylan :KK71: anlat hele neymiş bu stresin kaynağı :KK61:

Hoşgeldin canım, sen bize takıl geriisni boşver :KK9: bu arada aynı yaştaymışız :KK34: :KK6:

hoşgeldinnnnn :KK64:

bursadan istanbula gelin geldm çok zorluk yaşıyorum çocuk meselemiz war üstüme geliyorlar bunn gb şeyler...

oh oh güle güle giyinin onlar eskisin sen yeni kal

aa süpermiş..:89:evet ya bazen yapıyorlar.bende geçen bir mağazadan kızlara kot aldım.50 yazıyordu. 8 indirmişler.kasadaki kız bile inanamadı.birilerini çağırdı:89:.buarada senin cicilerde hayırlı olsun.......:21:

çok teşekkür ederimmm . :KK69:

kız bacım ben de 24 yaşındayım, ben de 2.5 yıllık evliyim, benim de sıpam yok :KK60: ben de üniversite mezunuyum, ben de nişantaşı çocuğuyumm :KK60::KK60::KK60:

burhan altintop' a bağladım :KK52::KK60::KK60:

tabii ki şekerim;
öhöm öhömm ses deneme bir kiii :KK24::KK24:

ismim ceyda, 24 yaşındayım,2 yıl 9ay 1 hafta 6 günlük evliyim:KK60:
istanbul' da ikamet ediyorum, aslen trakyalıyım. :KK34:

valla kı bereketli gacısın maaşallah :KK60::KK60:

ge bereketliyimdir bacım :KK53:
markete giderim kimse yok alışverişin ortasına gelirim bi bakarım 7 8 kişi olmuş :82:
girerken ayağımı sürüyom
burdada parmaklarımı sürüdüm :KK60:

ayy ne tesadüf aynı mesleği icra ediyoruz yaş evlilik süreleri hepsi aynı istanbuldamısın peki nerde oturyosun oda aynı çıkarmış hehe...çocuk yok ama çalışmalara devam bende başarılar diliyoruum efendiimm...:KK52:

kıslar hayatın tadını çıkarın boşverin bu yaşta stres neymiş zaman o kadar çabuk geçiyorki her anın kıymetini bilin zamanla hepsi geçer sonra bir bakarsınız herşey geçmiş siz üzüldüğünüzle kalırsınız boşverin gitsin

X