Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hadi hayırlısı bakalım :)
benimde bir ay gecikti valla :) ama benim adetim genelde iki ayda bir ziyaret ettiği için şüphelenmiyorum hiçç :)

benim hiç böyle olmazdı 28.gün tık diye gelirdi.kilo almam falan da var.istemiyorduk daha sevincem mi üzülcem mi biilmiyorum test yaptım ama negatif çıktı 1 hafta önce.bakalım hayırlısı ya

inşallah cnm :) sen oğullarını şimdiden derli toplu yetiştirde ilerde dağıtmasınlar ortalığıı :) gerçi erkekleri ne kadar yetiştirirsen yetiştir anammm bunların genleri dağınıkk :)

yok cnm benim eşim acaip titiz ben bazen yorgunluktan dağılıyom o evi toplama derdinde

geçenlerde beni çok kızdırdılar dedim ki ben gidiyooomm benim büyük oğlan ciddiye aldı nasıl ağlıyo salya sümük zor susturdum tmm dedim bi daha demiycem böle şeyler neden bu kadar ağladın peki diye sordum verdiği cvp aynen şu; sen gidersen babm bütün evi bana toplatır, temizliğide bana yatırır yemekleride ben yemek yapmayı bilmiyom ki
şimdi bu cvp karşısında ne düşüneyim bilemedim hanii...

ee buranın müdavimleri vardı bir heves açılmıştı topik.nerdeler gelmiyorlar herhalde artık

benim hiç böyle olmazdı 28.gün tık diye gelirdi.kilo almam falan da var.istemiyorduk daha sevincem mi üzülcem mi biilmiyorum test yaptım ama negatif çıktı 1 hafta önce.bakalım hayırlısı ya

birazdaha beklersin tekrar yaparsın test,hayırlısı ise olsun cnm ya güzel olur bi bebiş :)
varmıydı senin başka ??

ayy çok güldüm yaa :) benim eşimde bana yardım eder ama sabahları pijamasını koridorda çıkarıp gider :) bi öle bi bölee :)

ee buranın müdavimleri vardı bir heves açılmıştı topik.nerdeler gelmiyorlar herhalde artık

vallaha haber alamadik henüz,biz burdayız gelene hoşgeldin diyoruz :) gidene güle gülee :))

ya bilmiyorum onu araştırıyordum bende.garip duygular içindeyim.10 gün gecikti reglim

hayırlısı olsun sakın üzülme varsa inan ki hisseder kan testi yaptırsan o hemen belli ediyor var mı yok mu on günde normal testler çıkmaz daha kesin olarak yani...

en iyisini yapıyorsunuz
hayırlısı olsun sakın üzülme varsa inan ki hisseder kan testi yaptırsan o hemen belli ediyor var mı yok mu on günde normal testler çıkmaz daha kesin olarak yani...

yarın bi yaptırayım bari:44::44:

yaptır bacım yaptır,en doğrusu kan testi:) sonucu haber ver bizee hee :)
eğer seninki pozitifse bende yaptırıcam kan testii :)
gerçi belim ağrıyor sanki adet gelecek gibi ama bi türlüde gelmedi walla :S

yaptır bacım yaptır,en doğrusu kan testi:) sonucu haber ver bizee hee :)
eğer seninki pozitifse bende yaptırıcam kan testii :)
gerçi belim ağrıyor sanki adet gelecek gibi ama bi türlüde gelmedi walla :S

tamam yarın hemen belli olurmu ki?

kızlar benim büyük böcük beni çağırıyo hadi öptüm hepinizi ii geceler:79:

su-peri haberlerini bekliyoruz tatlım hayırlısı ne ise o olsun sakın üzülme....

blackcim umarım yarın grşrz...

diğer arkadaşlar sizlerede ii geceler hepiniz ile grşmk üzere

Son düzenleme:
kızlar ben yatıyorum,size iyi muhabbetler ve iyi geceler diliyorum:)
superi yarın sonucunu bize bildir :) burda olmasak bile yaz ki haberimiz olsunn:)

bye byeee bayanlarr :)

herkese iyi geceler .haber vericem öpüyorum sizi.

merabayın kızlar ne zaman geleceksiniz sizi gece kuşları troprliden haber alan varmı ceyda buluşmanız nasıl geçti canım fotoları yokmu akşama görüşürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…