Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

geçenlerde burada bi topicte arkadaş oğlunu kaybetmiş onun için bir topic açmış onu okudum mahvoldum allah öyle bir acı yaşatmasın hiçbir anneye...

Merhaba kızlar nasılsınız ,nasıl geçiyor geceniz ?
buarada lady abla nasılsın,uzun zamandır karşılamadık senle,keyfin nasıll??

hoşgeldin canım nasılsın ben iyiyim sizleri özledim nerelerdesin hiç karşılaşamadık

sorma valla lady abla bu aralar dağıldım biraz,bikaç şeyi birarada yapamıyorum ben:) ing. kursuna başlamıştım ya,ev kurs eş derken bi dağılıyorum bide çocuk olsa naparım bilmiyorum,falan filan işte ...iyi diyelim iyi olalım yanii :) buaralar kızlarda yoklar pek,dilek falan nerede acaba ???

sorma canım uzun zamandır yoklar ben artık merak etmeye başladım ama biz her gün buradayız sohbet ediyoruz işte sen neden hiç uğramadımn

sorma canım uzun zamandır yoklar ben artık merak etmeye başladım ama biz her gün buradayız sohbet ediyoruz işte sen neden hiç uğramadımn

ders falan çalıştım hiç fırsat olmadı,acaba geçmişe bi baksakmı belki neden gelemedikleri hakkında yazmıştır kızlar ?

ne yapalım burda bulunduğumuz kadar konuşalım bizde :) ee çocuklu bayanlar ne var ne yok bakalım,bebişler nasıl iyilermi :)

evet iyi olsunlar tabiki öncelikle :) bende hava durumuna bakayım dedim yarın kar yağacakmış istanbulda,yeğenimde okul tatil mi diye debeleniyodu bu akşam ama malesef tatil olmamış :) çok üzüldüm çocuklar adına tühhh :)

hoşbulduk cnm,napıyor 3 böcüğünnn :) ikzicim seninde 3 böcüğün var dimiii,ayyy ne güzel ama bi yandan da zor yaaaaaaaa:=))))

iiler çok şükür cnm benim iki oğlum var 3. böcükte benim kociş.. aralarında bi ben kaldım ondan öle yazmıştım...

ileride böle olmamak için oğullarıma şimdiden iş yaptırıyorummmm kendi odalarını kendi toplamaları gibi olduğu kadar ama en azından döktüklerini toplasınlar ama dimi ya...

ühhhhüüüüüü sorma şimdiden korkuyorum inan ama allah kolaylığını verir umarımmm

inşallah cnm :) sen oğullarını şimdiden derli toplu yetiştirde ilerde dağıtmasınlar ortalığıı :) gerçi erkekleri ne kadar yetiştirirsen yetiştir anammm bunların genleri dağınıkk :)

merhaba hanımlar

merhaba hoşgeldin cnm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…