Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

tatlı arkadaşlıkların kurulduğu tatlı sohbetler için bekliyorum sizi bayanlar nerdesiniz? :KK51::KK51:

afiyet olsun canım bende iyidir işte dersler nasıl gidiyor ingilizce demiştin birde kpss mi yoksa

afiyet olsun canım bende iyidir işte dersler nasıl gidiyor ingilizce demiştin birde kpss mi yoksa

teşekkürler :)
ingilizce çalışıyorum,bi sınav varda ona giricem bakalım,netten bi sayfa var ingilizce yazışılıyo,orda falan da konuşuyorum işte dünyanın heryerinden insanlarla,bakalım gelişebilecekmiyim:)
tvde de hiçbirşey yok bu akşam ya,çok canım sıkıldı :)

evet iyiyim çok şükür canım sen nasılsın evde pinekleyip duruyorum işte

benim buaralar midem çok fena,geçende turşu suyu içtim ikigece üst üste deli gibi yandı midem,geçer dedim ama hala bi ağtı var,yanma şeklinde ne olduğunu anlayamadım valla,bikaç gün daha beklicem eğer devam ederse göstericem doktora,hergece yatmadan bi ilaç var annem hep içer banada verdi ondan içiyorum ,o ağrıyı engelliyor ,içmesem ağrıyor....bakalım ne kadar devam edicek ...

bunların haricindede kurs falan işte,hava çok soğuktu bugün kar geldi gelecek diyorlar,çocuklarda hasretle kar tatili bekliyor yeğenlerim falan :)

geçmiş olsun canım ağrıdığı anda iki yudum süt iç bekle ağrırsa tekrar iç çok faydası oluyr dene

benim buaralar midem çok fena,geçende turşu suyu içtim ikigece üst üste deli gibi yandı midem,geçer dedim ama hala bi ağtı var,yanma şeklinde ne olduğunu anlayamadım valla,bikaç gün daha beklicem eğer devam ederse göstericem doktora,hergece yatmadan bi ilaç var annem hep içer banada verdi ondan içiyorum ,o ağrıyı engelliyor ,içmesem ağrıyor....bakalım ne kadar devam edicek ...

bunların haricindede kurs falan işte,hava çok soğuktu bugün kar geldi gelecek diyorlar,çocuklarda hasretle kar tatili bekliyor yeğenlerim falan :)
meraba canım geçmiş olsun sakız çiğnemekte mideyi rahatlatıyo diye duymuştum dene zararı olcak bişey değil nasılsa
geçmiş olsun canım ağrıdığı anda iki yudum süt iç bekle ağrırsa tekrar iç çok faydası oluyr dene

meraba lady nasılsın sizede geçmiş olsun yaşınızı bilmediyim için lady diye hitap ettim kusura bakmayın ben 32 yaşındayım

iyi canım bi yaramazlık yokerkenciyiz bu akşam sınavında başarılar işallah istediğin gibi geçer

iyi canım bi yaramazlık yokerkenciyiz bu akşam sınavında başarılar işallah istediğin gibi geçer

inşallah bakalım ,özel bir firmanın yabancı dil sınavına giricem inşallah geçerimm :)dua edin bana :)
biz erkenciyiz ama bizim diğer hatunlar hala görünürde yokk,ahh ahh nerde bu kızlar :KK43:(((((((

Bunların haricindede kurs falan işte,hava çok soğuktu bugün kar geldi gelecek diyorlar,çocuklarda hasretle kar tatili bekliyor yeğenlerim falan :)

geçmiş olsun canım.nerde bu sene kar falan görmedik.benim kızlarda hala nezaman yağacak diye bekliyorlar...................

geçmiş olsun canım.nerde bu sene kar falan görmedik.benim kızlarda hala nezaman yağacak diye bekliyorlar...................

hoşgeldin cnmm :) nerdesin gözlerimiz yollarda kaldı valla,ha birileri geldi diye :)
vala yağsada hava bi rahatlasa :)

ya kızlar felaket karnım arıyo sanki altım kopacak yürürken öyle bi sızı acı var çok fazla tuvalete çıkıyorum üşüttüm galiba çorap patik terlik hala ayaklarım buz gibi sıcak su torbasımı yapsam acaba

X