Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ii olmaya çalışıyoruz çok şükür cnm çocuklar sonunda uyudu çok şükür bide ben aşı oldum kolum çok acıyor kıyamam senin ufaklık nasıldır kim bilir...:94:

geçmiş olsun cnm ne aşısı oldun,benim ufaklık yok ama ben iyiyim allaha şükkür (eğer beni sorduysan tabi cnm ) :)))))))))))

ii olmaya çalışıyoruz çok şükür cnm çocuklar sonunda uyudu çok şükür bide ben aşı oldum kolum çok acıyor kıyamam senin ufaklık nasıldır kim bilir...:94:

hayırdır ne aşısı yaptırdın.öyle oldu canım.3 tane bacaktan yaptılar.birde ağızdan.biraz huysuzdu bugün.ateşi biraz oldu ama çok değil.inşaallah ilerleyen saatlerdede olmaz.

tetanos aşısıymış hamileyken iki doz vurmuşlardı sonrasında da senede 1 doz vuruluyormuş inş bu son sanırım ama kolumu kıpırdatamıyorum çok etkiledi bu defa

blackcim ikizin oğluda aşı olmuştuda ona demiştim cnm aynı anda sanada cvp vermeye kalıkışınca karıştı herhal

geçmiş olsun..................

heee anladım cnm geçmiş olsun,ağır oluyo galiba tatonoz aşısı bildiğim kadarıyla benimde dün gece midem çok fena yandı ,kayınpedere özendim turşu suyu içtim akşamtannn aman aman zaten benim miidem hassas çok fena oldum gece3 de kocişimi kaldırdım,neredeyse acile gidecektik ama süt balşerbeti falan derken atlattım valla

sana da geçmiş olsun tatlım midesi hassaslara hiç gelmez bende çok severim ama malesef benimde midem kötü oluyor hemen

herkese slmlar nasılsınız bakalım geldimama acık durup gidicem şimdiden diyim. sizi görmeden yatamadım :)))

Ya kızlar ben böyle sohbetlerınze katılmayı cok ıstyıorum ama bır turlu yetısemıyorum mesajlara sonrada sıkılıp cıkıyorum ..: :S
Hosbulduk cok sevındım karsılamanıza :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…