Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

kızlar yarın abimin nişanlısının ailesi annemlere gelecek yemeğe ama çayla ikramı ben yapıcam,ne yapiiim sizce ne uygun olur,börek yapıcamda başka ne yapsam acaba sizce,alayım fikirlerii....

kızlar yarın abimin nişanlısının ailesi annemlere gelecek yemeğe ama çayla ikramı ben yapıcam,ne yapiiim sizce ne uygun olur,börek yapıcamda başka ne yapsam acaba sizce,alayım fikirlerii....

yemekmi,pastamı.pastaysa kurabiye,şekerpare , kek ,simit burlardan birini birkaçını yapabilirsin...

yemekmi,pastamı.pastaysa kurabiye,şekerpare , kek ,simit burlardan birini birkaçını yapabilirsin...

yemekli geleceklerde arkasından ilerleyen saatlerde çayın yanına ne yapsam diye sordum,neyse bulurum ben bişeyler,börek,tavukgöğsü yada yaşpasta birde mercimek köftesi olabilir.

kızlar selam nerelerdesinizz :)
bir haftadır giremedim doğru düzgün hep bişeyler çıktı yaa,3 gündür de evde yokuzzz özledim sizi nasılsınızzzzzzz:)

hoşgeldiin kızlar erken kaçmış bugün bende çıkıyodum tam sen geldin
nasılsın bakalım bu hafta kimsecikler gelmedi bu topice ıssız kaldı walla

hoşgeldiin kızlar erken kaçmış bugün bende çıkıyodum tam sen geldin
nasılsın bakalım bu hafta kimsecikler gelmedi bu topice ıssız kaldı walla

evet cnm ya öyle olmuş galiba:) belki kızlar gelir ilerleyen saatlerde,bende bu hafta ing. kursuna gidiyorum hiç fırsatım olmadı akşamları gelen giden falan oldu,2 gecedirde kayınvalidemdeydik,fırsat bu fırsat bi Bakayom dedim:) senden naber cnm ??

ii olmaya çalışıyoruz çok şükür cnm çocuklar sonunda uyudu çok şükür bide ben aşı oldum kolum çok acıyor kıyamam senin ufaklık nasıldır kim bilir...:94:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…