Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

kızlar size birşey soracağım.bugün topiğin birinde aramızda kk da erkek kullanıcılarında olabileceğini konuşuyorlardı.yasak ama kimse kimseyi görmüyorya.o nedenle sizce olabilirmi.bu fikir benim pek hoşuma gitmedide......:18:

kızlar size birşey soracağım.bugün topiğin birinde aramızda kk da erkek kullanıcılarında olabileceğini konuşuyorlardı.yasak ama kimse kimseyi görmüyorya.o nedenle sizce olabilirmi.bu fikir benim pek hoşuma gitmedide......:18:

cnm şüphelendiğin biri varsa yetkililere bildir atıyolar. ben sırf bu yüzden fotomu felan koyuyorum milletin aklında soru işareti kalmasın diye. öyle herşeyi de açmıyorum kkda nolur nolmaz diye. şimdiye akdar öyle bişiyle karşılaşmadım ama bitane duydum mesela şüphelendi arkadaşlar konuşmalarından bildirdiler kovulmuş. olabilir yani sonuçta birbirimizi görmüyoruz...

umarım öle bişey yoktur burası bayan bayana güzel herşeyimizi paylaşıyoruz bide yaa olmasın böle bişey:84: bende bi tek kazen erkek die biliyom ama inş. yoktur

sana da geçmiş olsun tatlım midesi hassaslara hiç gelmez bende çok severim ama malesef benimde midem kötü oluyor hemen

sorma valla cnm yaa,çok kötü bişey yaa,bugün aman tekrar dan ağırmasın die heryediğimi korkarak yedim valla:KK43:

Ya kızlar ben böyle sohbetlerınze katılmayı cok ıstyıorum ama bır turlu yetısemıyorum mesajlara sonrada sıkılıp cıkıyorum ..::KK43: :S
Hosbulduk cok sevındım karsılamanıza :)

gel cnm sayfayı sürekli f5 yap yenilenir en son gelen mesajları görmüş olursun ve yetişirsin böylelikle :)

cnm şüphelendiğin biri varsa yetkililere bildir atıyolar. ben sırf bu yüzden fotomu felan koyuyorum milletin aklında soru işareti kalmasın diye. öyle herşeyi de açmıyorum kkda nolur nolmaz diye. şimdiye akdar öyle bişiyle karşılaşmadım ama bitane duydum mesela şüphelendi arkadaşlar konuşmalarından bildirdiler kovulmuş. olabilir yani sonuçta birbirimizi görmüyoruz...

yok şüphe duyduğum yok ama.acaba varmıdır diye düşünmeden geçemedim.ama az çok sohbetinden yorumundan anlaşılır diye düşünüyorum................

...........................................................................

Son düzenleme:
gel cnm sayfayı sürekli f5 yap yenilenir en son gelen mesajları görmüş olursun ve yetişirsin böylelikle :) [/QUOTE]

Tamam canımm ınsallah :)

Ya kızlar ben böyle sohbetlerınze katılmayı cok ıstyıorum ama bır turlu yetısemıyorum mesajlara sonrada sıkılıp cıkıyorum ..::KK43: :S
Hosbulduk cok sevındım karsılamanıza :)

cnm ben de başlarda öyleydim. yukarıda sol tarafta forum takip var orayı tıkla bi kutucuk var açılan sayfada sadece abonelikleri göster dye onu işaretle ordan takip edebilirsin daha kolay oluyor böyle :)

herkese slmlar nasılsınız bakalım geldimama acık durup gidicem şimdiden diyim. sizi görmeden yatamadım :)))

selam canım :79:
ince işler yani senin işler başlıyor desene :) köşe takımlar güzel oluyor cnm al al ,ne renk düşünüyosun oturma odanı varmı kafanda birenk krem al dicem ama oturma yerindede çokmu kirlenirki:)

aynen canım :97:

valla bebeğim krem güzel ama çok kullanışsız olur oturma odasında. tülüm krem üzerine elips desenler var turuncu, acı kahve, hardal rengi. spor tarz bi tül yani. koltuğu da acı kahve düşünüyorum. halı ve tül açık renk olunca odayı boğmaz diye düşündüm :26: siz ne dersiniz?

elbette erkek yok diye garanti veremez kimse ama sonuçta kk' da herkes uzun süredir bildiği ettiği topiklerde paylaşımda bulunuyor:KK34: kazen erkekti sadece ama o da bıraktı zaten KK' yı biliyorsunuz.

slm kızlar nasılsınız....kaç gündür kimsecikler yoktu... arada yokladım:KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:

kızz ceyda sen yemek yiyon mu uyuyon mu?? :p ne zmn girsem mutlaka burdasın şikayetçi değilim yanlış anlama tam tersine girer girmez seni görünce mutlu oluyorum :))

X