Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

kızlar ben uyumaya gidiyorum daha doğrusu yataktayımda zaten pc yi kapatıp uyuyayım. tam ben uyurum kızım uyanır onu uyuturum babası uyanır. ay inanın istemiyorumki akşam olsun , gece olsun. 7 ayda bu kadar yoruldum, acaba büyütene kadar ne yapcam? erken ihtiyarladım herhalde.

hepinizi sevgiyle öperim. iyigeceler
:KK69:

iyi uykular canım

selamlar :92:

dilekcim hayatım özelden yazmışsın ama özelden 10 dk beklemem gerekiyomuş
misafirlerim vardı yoğundum şimdi kafam rahat ama geceleri giremiyorum eşim bi haftadır gündüz gidiyo akşamları evde erken yatıyoruz :)
o yüzden uğrayamadım gündüzleride pek kimse olmuyo diye gelmedim ama sen gelince bana yaz ben zıplarım buraya :KK55::KK9:

sen nasılsın canım ne var ne yok

selamlar :92:

dilekcim hayatım özelden yazmışsın ama özelden 10 dk beklemem gerekiyomuş
misafirlerim vardı yoğundum şimdi kafam rahat ama geceleri giremiyorum eşim bi haftadır gündüz gidiyo akşamları evde erken yatıyoruz :)
o yüzden uğrayamadım gündüzleride pek kimse olmuyo diye gelmedim ama sen gelince bana yaz ben zıplarım buraya :KK55::KK9:

sen nasılsın canım ne var ne yok

sağol canım bizde iyiyiz evet canım gündüzleri pek toplanamıyoruz gece toplanıyoruz kızlarla sende vakit bulabilirsen gelirsin kolay gelsin canım:KK70::KK71:

kızlar oğluşuma oy verirmisiniz pınar kido yıldızını arıyora yolladım fotolarını arda bu fotoyu görürsünüz www.pınarkıdo.com resim en son 123cü karedeydi yollarsanız oyunuzu şimdiden teşekkür ederim

kızlar hiç oy vermemişsiniz sağolun verende vermeyende işin şakası napıyonuz bakalım akşamdan beri

Eklentiler

• $060420104205-001.jpg
    $060420104205-001.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
kızlar mutlu haber tripoli nin eşi gelmiş türkiyeye dönme hazırlığındalarmış allah sevdiklerine bağışlasın işallah hayırlısıyla işlemleri tamamlanır huzurla gelirler
:KK74:

hayırlı haberlerini alınca sevindim işallah türkiyeye dönüşünüzdede sorun olmaz allah kazadan beledan bütün kullarını korusun

tripoli canım nehaber.eşinden haber varmı.sen ne durumdasın...............

çok şükür yanımda.polis içeri almış 2 gün tutup bıraktılar.şimdi ev kalabalık türkiyeden getirdiğimiz 2 usta kaynım eltim bizdeyiz.elçiliğe kayıt yaptırdık ülkeden çıkış için.haber gelinceye kadar bizde kalıcaz.ayrıntıları libya alanında paylaştım.

hayırlı haberlerini alınca sevindim işallah türkiyeye dönüşünüzdede sorun olmaz allah kazadan beledan bütün kullarını korusun

sağol.bende eşimi görünce çok sevindim.çok zor günlerdi.tekrarı olmaz inşallah.libya dan çıkış için bekliyoruz.Rabbim ayrı kalan herkesi bir araya getirsin.

kızlar selam tropili çpk sevindim eşinin gelmesine Allah bidaha ayırmasın dönmenizede sevindim:))

X