Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

kızlar bende oje sürmeyi çok seviyorum ama zırt pırt banyoya girdiğimiz:KK76: için olmuyo...:)))

benimkomşum var kapalı çok süslüydü taşındılar oda oje sürmeden önce abdest alıyormuş öyle sürüyormuş sonra banyoda abdest alınca sorun olmuyormuş diyodu bende ilk defa duydum böyle bişi siz durdunuzmu:KK53:

bence olmazz böle bişe bende ilk defa duydum bence o komşun işine geldiği gibi konuşmuştur

namaz kılanlar için sorun olur. günde 5 defa oje sür çıkar...

hadi kendini tuttun bilemedin 3 defa :KK1:

ama namaz kılmayanlar için sorun olmazki. banyodan banyoya anladın sen onu :KK53:

bazen sık banyoya giriyoz:KK37: :KK28: olmuyo özellikle nar çiçeği rengini çok seviyorum kardeşim almış bana ama süremiyorum ki kızlar bide manikürün fiyatını biliyormusunuz ortalama kaça yapıyorlar

hayatım öyle biyer biliyom ama basket sahası burdaki evler birbirlerinin aynısı zaten :)))ilk evlendiğimde ben kaybolmuştum burda evimi bulamadım:KK60::KK60::KK60: sen buralımısın

ben izmitliyim de benim oturduğum bina diğerlerinden farklı kız..bahçesinde küp var hani içine altın konan küpler var ya onlardan. kağnı , çeşitli küpler koymuşlar bahçeye dekor yapmışlar. onu bilmeyen yoktur orda. ama tabi bahsettiğim olay yıllar önceydi ben o zaman 17 -18 dim.

ben izmitliyim de benim oturduğum bina diğerlerinden farklı kız..bahçesinde küp var hani içine altın konan küpler var ya onlardan. kağnı , çeşitli küpler koymuşlar bahçeye dekor yapmışlar. onu bilmeyen yoktur orda. ama tabi bahsettiğim olay yıllar önceydi ben o zaman 17 -18 dim.

evet canım burda özellikle ev sahipleri yapıyorlar var yani birkaçtane bina zaten her yeri bilmiyorum büyük baya burası:)) ev hanımısın sen galiba geliyoruz bizde izmite özdileğe felan alış veriş yerlerini marketleri çok güzel:

kızlar avonda yeni bi parfüm çıkmış kokusu sürper 30 tl den 15 e düşmüş onu alcam şimdi çok güzel ama

evet canım burda özellikle ev sahipleri yapıyorlar var yani birkaçtane bina zaten her yeri bilmiyorum büyük baya burası:)) ev hanımısın sen galiba geliyoruz bizde izmite özdileğe felan alış veriş yerlerini marketleri çok güzel:

doğru söylüyorsun çok büyük orası..

ben ev hanımıyım canım bebiş büyütüyoruz işte. sende mi ev hanımısın?

kızlar avonda yeni bi parfüm çıkmış kokusu sürper 30 tl den 15 e düşmüş onu alcam şimdi çok güzel ama

bende pur blanca kullanıyorum beyaz olanı. aslında bende avondan hiç kullanmıyordum başka marka kullanıyordum. görümcem avona üye oldu yaklaşık 6 ay önce, her ay eşimi sıkıştırıyor şunu alsana bunu alsana diye.şimdi ev parfüm doldu
yani anlayacağın görümcem satış temsilcisi oldu, müşteri diyede gözüne benim adamı kestirmiş
hele en son bi takı seti satmış amannn ne sen sor ne ben söliyim napcam bilmiyorum onları.acaba bende korsan avon satış temsilcisimi olsam, piyasanın yarı fiyatına :KK9:

bende pur blanca kullanıyorum beyaz olanı. aslında bende avondan hiç kullanmıyordum başka marka kullanıyordum. görümcem avona üye oldu yaklaşık 6 ay önce, her ay eşimi sıkıştırıyor şunu alsana bunu alsana diye.şimdi ev parfüm doldu
yani anlayacağın görümcem satış temsilcisi oldu, müşteri diyede gözüne benim adamı kestirmiş
hele en son bi takı seti satmış amannn ne sen sor ne ben söliyim napcam bilmiyorum onları.acaba bende korsan avon satış temsilcisimi olsam, piyasanın yarı fiyatına :KK9:

olur canım bir avon delisi olarak ilk müşterin ben olurum :)):KK12: bende özellikle parfüm delisiyim annem çok kızar o geleceği zaman saklıyorum hep:KK9:

kızlar ben uyumaya gidiyorum daha doğrusu yataktayımda zaten pc yi kapatıp uyuyayım. tam ben uyurum kızım uyanır onu uyuturum babası uyanır. ay inanın istemiyorumki akşam olsun , gece olsun. 7 ayda bu kadar yoruldum, acaba büyütene kadar ne yapcam? erken ihtiyarladım herhalde.

hepinizi sevgiyle öperim. iyigeceler
:KK69:

kızlar ben uyumaya gidiyorum daha doğrusu yataktayımda zaten pc yi kapatıp uyuyayım. tam ben uyurum kızım uyanır onu uyuturum babası uyanır. ay inanın istemiyorumki akşam olsun , gece olsun. 7 ayda bu kadar yoruldum, acaba büyütene kadar ne yapcam? erken ihtiyarladım herhalde.

hepinizi sevgiyle öperim. iyigeceler
:KK69:

iyi geceler canım seninkide benimki gibi erkenden kalkıyosa işimiz var yani :))

X