Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hayatım pınarkido yarışma düzenliyo en çok oyu alan 5 çocuk reklamında oynicakmış ama ben bugün kayıt yaptım tabi 1000 oy alan çocuk var tabi bizim inkansız oluyo

kk dan da oy çıkmazsa başka hiçbir yerden çıkmaz :KK1:

bence herkese söyle oy verirler. ben girdim kidoya senin oğlunu nasıl tanırım ki

:KK43:
aman kızlarr gözlerim çok ağrıdı valla,ingilizce çalışıyorum sıkıldımmmm yaaa,kaptırmışım kendimii sizden ne var ne yok bakiyim,,
bu akşam yine küçük osmanı izledim sinir olmaya başladım o filmede ,bu kadar ters gitmezki yani işlerrr,o ali kaptanı geberticem bi yakalarsamm :S

hayatım bende izledim diziyi ama sıkıcı olmaya başladı ben sadece o zengin adam varya onun için izliyom kocam duyarsa yırtar beni:)))

hayatım pınarkido yarışma düzenliyo en çok oyu alan 5 çocuk reklamında oynicakmış ama ben bugün kayıt yaptım tabi 1000 oy alan çocuk var tabi bizim inkansız oluyo

aa ne zaman başlamış yarışma kız keşke önceden haberin olsaydı tühh,oylardıkk :)sonrada reklamlarda izlerdikk oğlunuu :)))

aa ne zaman başlamış yarışma kız keşke önceden haberin olsaydı tühh,oylardıkk :)sonrada reklamlarda izlerdikk oğlunuu :)))

hayatım daha bugün haberim oldu ne zaman bitiyo bilmiyorum önceden olsaydı arkadaşlar akrabalar falan söylerdim artık boşvercez:)))

kızlar bende oje sürmeyi çok seviyorum ama zırt pırt banyoya girdiğimiz:KK76: için olmuyo...:)))

benimkomşum var kapalı çok süslüydü taşındılar oda oje sürmeden önce abdest alıyormuş öyle sürüyormuş sonra banyoda abdest alınca sorun olmuyormuş diyodu bende ilk defa duydum böyle bişi siz durdunuzmu:KK53:

kızlar bende oje sürmeyi çok seviyorum ama zırt pırt banyoya girdiğimiz:KK76: için olmuyo...:)))

benimkomşum var kapalı çok süslüydü taşındılar oda oje sürmeden önce abdest alıyormuş öyle sürüyormuş sonra banyoda abdest alınca sorun olmuyormuş diyodu bende ilk defa duydum böyle bişi siz durdunuzmu:KK53:

namaz kılanlar için sorun olur. günde 5 defa oje sür çıkar...

hadi kendini tuttun bilemedin 3 defa :KK1:

ama namaz kılmayanlar için sorun olmazki. banyodan banyoya anladın sen onu :KK53:

ben karamanda yıllar önce oturdum ama ada no aklımdan gitmiş

bahçesinde kamelya küpler falan olan bloktaydım. basket sahasına yakındı galiba. ay walla

unutmuşum . bu yaşta bu hafıza alkışlıyorum kendimi:KK9:

hayatım öyle biyer biliyom ama basket sahası burdaki evler birbirlerinin aynısı zaten :)))ilk evlendiğimde ben kaybolmuştum burda evimi bulamadım:KK60::KK60::KK60: sen buralımısın

X