Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hayatım pınarkido yarışma düzenliyo en çok oyu alan 5 çocuk reklamında oynicakmış ama ben bugün kayıt yaptım tabi 1000 oy alan çocuk var tabi bizim inkansız oluyo

kk dan da oy çıkmazsa başka hiçbir yerden çıkmaz

bence herkese söyle oy verirler. ben girdim kidoya senin oğlunu nasıl tanırım ki

hayatım bende izledim diziyi ama sıkıcı olmaya başladı ben sadece o zengin adam varya onun için izliyom kocam duyarsa yırtar beni:)))

hayatım pınarkido yarışma düzenliyo en çok oyu alan 5 çocuk reklamında oynicakmış ama ben bugün kayıt yaptım tabi 1000 oy alan çocuk var tabi bizim inkansız oluyo

aa ne zaman başlamış yarışma kız keşke önceden haberin olsaydı tühh,oylardıkk :)sonrada reklamlarda izlerdikk oğlunuu :)))

aa ne zaman başlamış yarışma kız keşke önceden haberin olsaydı tühh,oylardıkk :)sonrada reklamlarda izlerdikk oğlunuu :)))

hayatım daha bugün haberim oldu ne zaman bitiyo bilmiyorum önceden olsaydı arkadaşlar akrabalar falan söylerdim artık boşvercez:)))

kızlar bende oje sürmeyi çok seviyorum ama zırt pırt banyoya girdiğimiz için olmuyo...:)))

benimkomşum var kapalı çok süslüydü taşındılar oda oje sürmeden önce abdest alıyormuş öyle sürüyormuş sonra banyoda abdest alınca sorun olmuyormuş diyodu bende ilk defa duydum böyle bişi siz durdunuzmu

namaz kılanlar için sorun olur. günde 5 defa oje sür çıkar...

hadi kendini tuttun bilemedin 3 defa

ama namaz kılmayanlar için sorun olmazki. banyodan banyoya anladın sen onu

hayatım öyle biyer biliyom ama basket sahası burdaki evler birbirlerinin aynısı zaten :)))ilk evlendiğimde ben kaybolmuştum burda evimi bulamadım sen buralımısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…