Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ayy inanır mısın tatlım şimdi banyondaki fayansa bakıyordum çok hoşuma gitti gerçekten. canım benim birşey soracağım sana fayansların klozetin arkasındaki yer koyu olarak dçlşenmiş ve yanında ince bordürden var dikey olarak. koyu renk başka ne tarafta var? yani diğer yerler açık renk mi yoksa duşakabinin içinde falan da koyu fayans var mı??

koridordaki aynalardan, çapraz raftan aldım canım ben de yeni evimde kullanacağım inş. ikeadan alınacaklar listesi hazırladım yine alacağım epey şey var. ben de ikea' nın tarzını çok beğeniyorum

ay reklamı görünce aklıma geldi saçlarımı iğrenç yeptı panten.. kk nede koymuşlar reklamı

ben pantene kullanıyorum canım, çok da memnunum :26:

kız resimde siliniyomu peki ???
evet

kıs siz dün neler kaynatmışsınız öle acık geçmişe baktımda tam benlik konuymuşda kaçırmışım ahhhh ahhhh bu gelin kaynana elti görümce muhabbetleri bitmez ....

biz ne yapcaz bakalım kaynana olunca ben arkadaşlarıma diyorum ki şimdi sinir olduğum şeyleri yapmaya falan kalkarsam unutup hemen beni uyarın kendi hoşlanmadığım şeyi başkasına yapmak istemem

sende neler varr :)))

kızlar bende çıkıyorum oğlumu öksürük krizi tuttu iyigeceler

iyi geceler diloşşş yarın görüşürüzzzzzzzzzzPPPPPPPPpp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…