Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hoşgeldin bebişşş :)

hoş geldin canım :))

hoşgeldin ceyda:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

hayatım nerdesin ancamı bıraktı eşin:KK60::KK60::82:

hoşbuldum canlarım :KK19:

:KK23:

aayyy ben eskiden pek bi süslenirdim eşime kıyafet makyaj falanda yapardım ama şimdi ara sıra oluyor
çocuklarla uğraşmaktan ama yinede evin içinde pijamayla pek dolaşmam ya pantolon bluz giyerim ya da eşofman tshirt falan gece ne giydiğimi sorma artık zaten cyd da geldi başlar +18
:KK52:
kızlar saat iki ben kaçar kendinize iyi bakın pasta tariflerine baktım bi taraftan pglumun sınıf arkadaşları gelicek perşembe günü 15 tane çocuk güzel bi pasta yapıyım dedim tabi yanınada ıvır zıvır iyi geceler sizlere

Güle güle canım, hoşçakal :KK71:
hayatım sen bal gibi de kokoşsun :))):KK64:

valla eşimin yengeleri falan da beni gçrünce... naber süslü gelin falan diye takılırlar. :KK1: evet kabul ediyorum gerçekten süse püse çok düşkün biriyim. Evde bile temizlik yapacağım anlar dışında makyajlı, parfümlü, fönlü gezerim. Kayınvalidem bile telefon açıp bi uğrayacağını söylese gider hemen üzerimi değiştiririm küpe yüzük vs takarım. ne bileyim içimden böyle geliyor öteki türlü rahat hisssetmiyorum kendimi.. eşim bana zaten takma isim olarak ''süslüye'' der :KK60::KK60::KK60:

oğlumu banyo yaptırdım bu akşam hemen öksürmeye başladı nekadar naneli bir çocuk ya çok üzülüyorum

hoşbuldum canlarım :KK19:

:KK23:

:KK52:

Güle güle canım, hoşçakal :KK71:

valla eşimin yengeleri falan da beni gçrünce... naber süslü gelin falan diye takılırlar. :KK1: evet kabul ediyorum gerçekten süse püse çok düşkün biriyim. Evde bile temizlik yapacağım anlar dışında makyajlı, parfümlü, fönlü gezerim. Kayınvalidem bile telefon açıp bi uğrayacağını söylese gider hemen üzerimi değiştiririm küpe yüzük vs takarım. ne bileyim içimden böyle geliyor öteki türlü rahat hisssetmiyorum kendimi.. eşim bana zaten takma isim olarak ''süslüye'' der :KK60::KK60::KK60:

dışarı çıkınca bende çok süslüyümdür.asla uyumsuz giymem.eşarbım mutlaka kıyafetimle aynı olmalı.çantam ayakkabılarım takılarım.kızlarımda bana çektiler üstlerini giyince anne bu renk küpemiz kolyemiz varmı diye soruyorlar.........

Kızlar bu arada ben sizler gibi bir çok arkadaşın alıntısını ALIP neden cevap yazmıyorum????????

canım kimlerin yazısına cevap vermek istiyorsan alıntı ile cvp ver yazısının yanında + kutusu var oarayı işaretle,işte kime cevap verceksen işartle sonrada konuya cevap vere gir ouote ile başlayıp biten o kişinin yazılarına yorumunu yaz işte,bu kadar.

canım kimlerin yazısına cevap vermek istiyorsan alıntı ile cvp ver yazısının yanında + kutusu var oarayı işaretle,işte kime cevap verceksen işartle sonrada konuya cevap vere gir ouote ile başlayıp biten o kişinin yazılarına yorumunu yaz işte,bu kadar.

hay sen çok yaşa emii bi türlü nasıl oluyo die bakıyordumm:KK71::KK71::KK71:

dışarı çıkınca bende çok süslüyümdür.asla uyumsuz giymem.eşarbım mutlaka kıyafetimle aynı olmalı.çantam ayakkabılarım takılarım.kızlarımda bana çektiler üstlerini giyince anne bu renk küpemiz kolyemiz varmı diye soruyorlar.........

aynı bende bu şekilimçorabıma kadarr uyumluyumdur öğrenciyken bir gün uyumlu olamadım die okula gitmedim :))))))))

kızlarrrr bişey diycem,benimde acayip uykum geldi,sabahta saat 9 gibi annem gelir,ben kaçtım,görüşürüz,öpüyorum sizi.

güle güle tatlım hayırlı geceelr :KK19:

NEVRESEMA canım aşağıdaki görüntülere tıkla canm. önce mesajını alıntı yapmak istediğin mesaşın altında yer alan kutucuğu işaretleyeceksin sonra da konuya cevap ver butonuna tıklayacaksın :KK34:

$Ekran Alıntısı.PNG $Ekran Alıntısı2.PNG

ikizcim bende senin gibiyimdir her şeyim uyumlu olacak takıntım vardır arkadaşlara falan gittiğimde terlik yemeni falan götürmemiş olursam arkadaş kıyafetimin rengine bakıp öyle veriyor şimdi renkleri uymazsa sen giymezsin diyo :KK52:

benim büyük oğlanda geçen gün gelmişş anne bu kıyafetimin altına hangi çorabımı giysem uyar diye bana soruyo bir de :KK60:

ayy yerim onları bennn :KK16:

güle güle tatlım hayırlı geceelr :KK19:

nevresema canım aşağıdaki görüntülere tıkla canm. önce mesajını alıntı yapmak istediğin mesaşın altında yer alan kutucuğu işaretleyeceksin sonra da konuya cevap ver butonuna tıklayacaksın :KK34:
yaptım sanırım canım thank you

Eki Görüntüle 144840 Eki Görüntüle 144839

valla üçüde amcamın :) yengem peşpeşe doğurduu hepisinii :)))
maşallah ii cesaret

X