Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

aminn canı geçen tedavimde rahim ağzı yarası var dedi incelemeye aldılar sonuç 15 günde çıktı ömrümden ömür gitti sonuç beklerkenn (1 hafta öncesi yengemide rahim kanserinden kaybediince ) allahıma bin şükür ki temiz çıktı

hiç o konulara girme canım,rahimkanseri ve yumurtalık kanseri benim en büyük korkum,bende ilk smear yaptırdığımda sonuç çıkıncaya kadar delirmiştim ama halada smeara güvenemiyorum,saplantılıyım.nolur konuyu kapatalım,Allah korusun.

güzelmiş canım,güle güke kullan,sıkılırsan haber ver,ben seve seve giyerim:KK52:

ay ne güzel ben bu kadar topuklu giyemem ki düşerimm:KK60::KK60::KK60:
GÜLE GÜLE KULLAN BEBEM

güzel canım güle güle kullan plertform topuk mu bu

çok şık canım güle güle kullan.

kıııızzz çizmelerin pek şıkmış ahhh ahh bende giyerdim gençken böyle topuklu şimdi sporlarla dolaşıyoz walla bi düğün bayram olacak da giycez :KK14::KK14:

thankss kızlarrr :)))
bakalım bizde dışarı çıkcazda giycem inşallahhh :KK60::KK60::KK60:

kızlar evde bakımlımısınızdır makyaj yaparmısınız özellikle evde merak ediyorum eşinize yaparmısınız bişeyler

hiç o konulara girme canım,rahimkanseri ve yumurtalık kanseri benim en büyük korkum,bende ilk smear yaptırdığımda sonuç çıkıncaya kadar delirmiştim ama halada smeara güvenemiyorum,saplantılıyım.nolur konuyu kapatalım,allah korusun.

korkma bebem araştırma hastanesinde yapılıyo zaten temizsindirr canım benimm

kızlar evde bakımlımısınızdır makyaj yaparmısınız özellikle evde merak ediyorum eşinize yaparmısınız bişeyler

yok canım ne yalan söyleyeyim evde pek makyaj falan yapmam,lens kullanıyorum ben,sadece dışarıya çıkarken yaparım.saçlarımıda iş yaparken yada yemek yaparken sorun olmasın diye evde toplarım ama dışarıya çıkarken makyajsız asla çıkmam ve mutlaka saçlarımı güzelce yaparım.

aayyy ben eskiden pek bi süslenirdim eşime kıyafet makyaj falanda yapardım ama şimdi ara sıra oluyor
çocuklarla uğraşmaktan ama yinede evin içinde pijamayla pek dolaşmam ya pantolon bluz giyerim ya da eşofman tshirt falan gece ne giydiğimi sorma artık zaten cyd da geldi başlar +18

X