Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hoşgeldin bebem

hoşbuldum canım..
iyigeceler...............

kızlar evde bakımlımısınızdır makyaj yaparmısınız özellikle evde merak ediyorum eşinize yaparmısınız bişeyler
çok çok makyaj olmasa bile muhakkak göz kalemi, allık ve arada hafif bi ruj sürerim. eşim gelmeden önce mutlaka üzerimi değiştirir, özellikle dekolte seçerim :78: ayrıca eşortman bile giysem üzerimdeki body/kazak falan hem uyumlu renklerde olur. ayağımdaki patiği bile üzerimdeki kıyafete uygun seçerim Parfümsüz hem evde hem dışarıda gezmem Saçlarım fönlüdür ya da maşa yaparım ya da düzgün bi topuz işte kendi çabalarımla olduğu kadar
hoşgeldin +18 ceyda kardeş

benimki herşeye izin verir şükür.
kı adım çıkmış 9' a inmez 8' e

evet canım genelde bayanlar dışarı çıkarken süslenir ben özellikle evde merak ettim canım sağol..

bende evde blectea gibi o anki durumuma göre süslenirim veya süslenmem değişiyo.. ya bi komşum varda evin içinde her dakika dışarı çıkıyormuş gibi dolaşıyo ona şaşırıyorum. bide orta yaşlı 2o li yaşlarda kızları var kızları ondan dahada beter yani

kızlar saat iki ben kaçar kendinize iyi bakın pasta tariflerine baktım bi taraftan pglumun sınıf arkadaşları gelicek perşembe günü 15 tane çocuk güzel bi pasta yapıyım dedim tabi yanınada ıvır zıvır iyi geceler sizlere

ama bende bazen evde kendimi makyajsız sünepe gibi hissediyorumm

hayatım sen bal gibi de kokoşsun :)))

ben hiç dikkat etmiyoru bu ara eşimde makyajı sevmez parfümü sevmez benimde işime geliyo sanki neyse ben gittim hadi

vallaha yükleyemedim yaa elbiseyii ,bidaha deniycem :S:S:S:

Eklentiler

• $28904_396301217317_613902317_4019679_6887966_n.jpg
    66 KB · Görüntüleme: 31

tamam da ben makyaj bazen yapr bazen yapmam da yanlız parfümsüz dolaşmam bende parfüm manyağıyım ya yeni katoloğu gördüm bugün avonda yeni parfüm onu alıcak çok güzel kokusu bayılıyorum

ii geceler kolay gelsin cnm rulo pasta yapabilirsin hem çok kolay hemde çok dilim çıkıyor bereketli oluyor

iyigeceler canım,kolay gelsin sana.

kızlarrrr bişey diycem,benimde acayip uykum geldi,sabahta saat 9 gibi annem gelir,ben kaçtım,görüşürüz,öpüyorum sizi.

Kızlar bu arada ben sizler gibi bir çok arkadaşın alıntısını ALIP neden cevap yazmıyorum????????

Son düzenleme:

tamam canım kolay gelsin bizede yap:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…