Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

kim benmi aksatmıyım,ben her ay 2 kere mutlaka doktordayım canım,bunaldım artık.sen bebek düşünüyorsan bence hiç bekleme benden sana tavsiye,ben 2 sene korundum,şimdide olmuyor,arada hamile kaldım düşük yaptım ama düşük yapalı 5 martta 1 sene olcak ama hala hamile kalamadım vakit geçiyor,bence biran önce Allah verirse yap.

cnm ya benimde ilk bebeğim düştü sonra bizde 2 sene falan korunduk bıraktıktan sonra da neredeyse bir sene olmadı ben çok kafaya takıyodum ama hayırlısı bak şimdi ikincisi bile büyüdü hayırlısı kafaya takma psilojik olarak da bünye çok etkileniyor.:emir_bebek::emir_bebek: inş en kısa zamanda olur bebişin

$027.jpg $026.jpg $028.jpg $029.jpg

kızkardeşime giydirip çektim :)))

bide yeni bi elbise aldımm onuda koyucamm:)

polikistik over bile olsa ümitsizliğe kapılma bendede vardı.3-4 aylık tedavi sonunda ikizlerime hamile kaldım.hatta bana doktorun biri menopoza girmek üzeresin dedi(22 yaşında)doğumdan sonra sorunlarımda bitti.

bendede pko var yıllardır ayy bende hamile kalırmıyımm ?? Korkuyorum kızlar ya
eşim çok umutlanıyorr ben adet olunca yüzü düşüyor hissediyorumm ama bana belli etmiyor çevremdede herkes sorunca uyuz oluyorumm

polikistik over bile olsa ümitsizliğe kapılma bendede vardı.3-4 aylık tedavi sonunda ikizlerime hamile kaldım.hatta bana doktorun biri menopoza girmek üzeresin dedi(22 yaşında)doğumdan sonra sorunlarımda bitti.

yok üzülmüyorum canım,artık koyuverdim kendimi,Allah kötü hastalık vermesinde gerisi kolay.

cnm ya benimde ilk bebeğim düştü sonra bizde 2 sene falan korunduk bıraktıktan sonra da neredeyse bir sene olmadı ben çok kafaya takıyodum ama hayırlısı bak şimdi ikincisi bile büyüdü hayırlısı kafaya takma psilojik olarak da bünye çok etkileniyor.:emir_bebek::emir_bebek: inş en kısa zamanda olur bebişin

AMİN diyorum canım,ne diyim,Allah bilir artık.

eşim çok umutlanıyorr ben adet olunca yüzü düşüyor hissediyorumm ama bana belli etmiyor çevremdede herkes sorunca uyuz oluyorumm

daha yeni evlisin sanırım.acele etme inşaallah olur.ama doktor kontrolunde mutlaka bulun.............

cnm çok yeni evlisin korkma bana dr yeni evlenenlerde 2 sene olmasa bile problem var demeyiz biz demişti o yüzden endişelenme olur inş bebişin kötü şeyler ve ya olmazsa die endişeleri uzaklaştır kafandan dua et en etkili ilaç duadır :emir_bebek:

yok üzülmüyorum canım,artık koyuverdim kendimi,allah kötü hastalık vermesinde gerisi kolay.

aminn canı geçen tedavimde rahim ağzı yarası var dedi incelemeye aldılar sonuç 15 günde çıktı ömrümden ömür gitti sonuç beklerkenn (1 hafta öncesi yengemide rahim kanserinden kaybediince ) allahıma bin şükür ki temiz çıktı

valla pko olunca oluyo çocuk ama biraz daha uğraşmak gerekiyo işte,bi tedavi sürecii oluyomuş,bakalım cnm bizd aha yeniyiz,inşallah uğraşmak zorunda kalmayız,biz bi aydır korunmuyoruz ,onun öncesinde 3 ay korunduk işte geri çekilme yoluyla,bakalımm ne olacak buayy :)

ay ne güzel ben bu kadar topuklu giyemem ki düşerimm:KK60::KK60::KK60:
GÜLE GÜLE KULLAN BEBEM

bende oğlumu taşıyorum o yüzden giyemiyom...... ayyyyy doğruyu söylüyorum ya gıcık eşim izin vermiyoooooo sanki o yürücek yaaaaaa düz taban giymekten bıktım :84::84::84::84::KK57:

cnm çok yeni evlisin korkma bana dr yeni evlenenlerde 2 sene olmasa bile problem var demeyiz biz demişti o yüzden endişelenme olur inş bebişin kötü şeyler ve ya olmazsa die endişeleri uzaklaştır kafandan dua et en etkili ilaç duadır :emir_bebek:

inan çok dua ediyorum birde diabet var uff ya nede sorunluyum ben bölee

valla pko olunca oluyo çocuk ama biraz daha uğraşmak gerekiyo işte,bi tedavi sürecii oluyomuş,bakalım cnm bizd aha yeniyiz,inşallah uğraşmak zorunda kalmayız,biz bi aydır korunmuyoruz ,onun öncesinde 3 ay korunduk işte geri çekilme yoluyla,bakalımm ne olacak buayy :)

ben pko olduğumu bildiğim için KORUNMADIM inşallah allah banada sanda herkesede bebekk nasip ederr

Son düzenleme:
X