Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

güldürdünn beni allahh iiliğini versinnn

ablan hislerime tercüman olmuş canım,kutlarım onu

ayy iki dakikada erkekleri ipe astık,ne onlarla ne onlarsız olabiliyoruz,seviyorum ama yaaa

sevmesek evlenirmiydik tabiki ne kadar kızsakta bi çiçege bi güle bile tav oluyoruz bizde az degiliz susssssssss çaktırma bide onlara sorsak kadınlar nasıl varlıklar diye neler söylerler:92:

dilekçim emin ol yalnız değilsin,bizdede durum aynı,benimkide gayet rahat hiçbirşey yok gibi gider yatar,ben acaba uyuyor gibi falanmı yapıyor diye düşünürken ciddi ciddi horlamaya başlıyor,deliriyorum o zaman,bende aynen sinirimden uyandırıyorum kalk konuşcaz diye ama sonrasını hap hatırlamıyorum

Gelin ile Kaynana her gün çapa yapmak için tarlaya gidiyormuş.
Fakat iki arkadaş ne yapsakta bunları becersek diye plan yapıyorlarmış.
Bir gün yine Gelin ile Kaynana tarlayı çapalamaya giderken, bu iki arkadaşı bir kulübenin önünde hüzünlü bir şekilde görünce onlara hayırdır niye bu kadar üzgün duruyosunuz diye sorduklarında kulübe içersinde bir yakınlarının öldüğü için dua okunduğunu ve bu okunan duaya gelin ile kaynananında icabet edip etmeyceklerini sorduklarında gelin ile kaynan dua etmek için hemen kulübe içersine girmiş.
Bunun üzerine bizim iki uyanık arkadaş hemen gelin ile kaynanaya kulübe içersinde tecavüz etmişler ve amaçlarına ulaşmışlar.
Gelin ile kaynana kulübe dışına çıkıp evlerinin yolunu tutmuş.
Fakat gelin Kaynanasına anne başımıza gelenleri gördünmü ne yapıcaz biz şimdi demesi üzerine Kayınvalide gelinine vallaha gelin seni bilmem ama ben meftanın 40. gecesinede 52. ci gecesinede gelicem diye cevap verir.

valla regl oldumm bugünn zor girerim banyoyada hahahahaahah 1 hafta kavga edebilirim

hayy onların kumaşına makas atayım çamurr yaratıklar bizim gibi kemikciklerden ne isterler anlamam
ayy alemsiniz kızlar ya,bu kelimeliri nerden bulursunuz bilmem

selam kızlar.................
hoşgeldin bebeğim,senin 4 bebekte uyudu galiba.

çok hoşmuş..............

hakkaten komikmiş

kız bunlar yoksa bize ilaçlı gazoz mu içiriyorlar:)))))))))

bunlarda şeytan tüyü var ya iki dakikada gevşetiyorlar biz sinielendiğimizle kalıyoruz o yüzden boş verin kızlar:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…