Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

kızz bumuydu derdin :) allah seni neetmesinn :)
de get ordan , öp bitane kocacını yanağından ,allah dert göstermesin iyimii :)

üzülme canım ya oluyo önemli degilmiş boşver git sarıl istersen küs girmeyin yataga sen öyle yapınca oda anlar hatasını

kız bunların hepsi aynı,aynı baskı...

kızz bumuydu derdin :) allah seni neetmesinn :)
de get ordan , öp bitane kocacını yanağından ,allah dert göstermesin iyimii :)

evin güzelmiş blackim güle güle otur yalnız o açık renk halılarla işin var bebek çocuk olunca haberin olaaaa

5 yıl oturmak şartmı ordada tr dönmeyii düşünüyormusunn zor evt yaa ben çok uzak değilim ama ben bilee burdaa sıkıntıdann ölcemm allah yardımcınn olsunn canımmm

hedeflerimiz için 5 yıl planladık.herşey yolunda giderse inşallah yani tr ye dönünce kendimize ait ev ve dükkanımız olsun istiyoruz.

hedeflerimiz için 5 yıl planladık.herşey yolunda giderse inşallah yani tr ye dönünce kendimize ait ev ve dükkanımız olsun istiyoruz.
iyi bari 5 yılmış canım çok değil,sabredin biraz,sonra rahata erersiniz inşaallah.
canım sende alınma hemen üzülme haklısın ama ne yapıcaksın onlar bizim kadar hassas değil,ne söylediklerini bilmiyorlar,sanmaki sadece senin eşin,hepsi aynı inan,fotokobi makinesinden çıkmış gibiler.
erkekleeeeeeeeeeeeer bizim gibi ince düşünmezler ne yapsak ne etsek yaradılışları bu erkekler çamurdan kadında onun kemiginden yaratıldı biz kırılgan varlıklarız ama annamıyolar netcen

buna gülerim işte

valla öle bebem ya şimdii uyuorr benn içerler yatamamm daa

hayatım bi sorun olduğunda erkekler gayet rahat uyuyorlar bende uyuyamam bide sinir olurum bukadar rahat uyuyo diye sonra onu uyandırırım kalk konuşcaz diye bana kızar beni neden uyandırdın diye tartışma dahada büyür işin garibi sonra hep banyoya giriyorum

hep gül canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…