Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hoşbulduk canım. 2 kız 1 erkek canım. uyudular.ufaklık tekrar uyanmazsa............

hep bi kızım olsun istedim yalan yok ogullarımıda çok seviyorum ama herkes üçüncüyüde yap belki kzın olur diyolar ama bu devirde gözüm yemiyo valla belki son dönemlerde denerim belki ama belki:KK55::KK49:

Gelin ile Kaynana her gün çapa yapmak için tarlaya gidiyormuş.
Fakat iki arkadaş ne yapsakta bunları becersek diye plan yapıyorlarmış.
Bir gün yine Gelin ile Kaynana tarlayı çapalamaya giderken, bu iki arkadaşı bir kulübenin önünde hüzünlü bir şekilde görünce onlara hayırdır niye bu kadar üzgün duruyosunuz diye sorduklarında kulübe içersinde bir yakınlarının öldüğü için dua okunduğunu ve bu okunan duaya gelin ile kaynananında icabet edip etmeyceklerini sorduklarında gelin ile kaynan dua etmek için hemen kulübe içersine girmiş.
Bunun üzerine bizim iki uyanık arkadaş hemen gelin ile kaynanaya kulübe içersinde tecavüz etmişler ve amaçlarına ulaşmışlar.
Gelin ile kaynana kulübe dışına çıkıp evlerinin yolunu tutmuş.
Fakat gelin Kaynanasına anne başımıza gelenleri gördünmü ne yapıcaz biz şimdi demesi üzerine Kayınvalide gelinine vallaha gelin seni bilmem ama ben meftanın 40. gecesinede 52. ci gecesinede gelicem diye cevap verir.

:KK60::KK60::KK60::KK60:

puhahahahaaaa:KK60::KK60::KK60:

kız bunlar yoksa bize ilaçlı gazoz mu içiriyorlar:)))))))))

bunlarda şeytan tüyü var ya iki dakikada gevşetiyorlar biz sinielendiğimizle kalıyoruz o yüzden boş verin kızlar:)))

kesin canım,kandırıyorlar bizi ama nasıl bilmem,gerçi artık eşim ben söylendiğimde susuyor gülüp geçiyor,sanki nasıl olsa ben sana yapacağımı bilirim birazdan kuzu gibi olursun der gibi.

hep bi kızım olsun istedim yalan yok ogullarımıda çok seviyorum ama herkes üçüncüyüde yap belki kzın olur diyolar ama bu devirde gözüm yemiyo valla belki son dönemlerde denerim belki ama belki:KK55::KK49:

valla herkesin bence bir kızı olmalı.ben 3.de erkek (değişik)oldu.belki seninde kızın olur.............

belki sonra yaparsın bi tekne kazıntısıı :)) hele dur dahaa 2 tanee varmışşş :)) bizim gözümüz bi tane yemiyoo daha :)))))))))

valla herkesin bence bir kızı olmalı.ben 3.de erkek (değişik)oldu.belki seninde kızın olur.............

evet bi anneye kız şart ama diyorum ya oda erkek olursa haa bunu sevmedimmi erkek oldu diye yooo insanın ikincide daha bi aklı başında oluyo çok genç yaşta anne olunca bişey anlamıyosun ikinci daha iyi halugun dedigi gibi çıraklık kalfalık ve ustalıkkkk :KK60::KK60::KK60::KK60:şaka bi yana ya ben bu ay adet olmadım daha tırsmaya başladım ufaktan valla:18::18::18::18:

X