Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

yuhhhh saat 4 olmuş,kızlar ben acil kaçtım,herkese iyigeceler,oradan buradan muck,byyy

güle güle canım iyi geceler

puhahaaa amca karpuz mu bu seçecem deseydin

kızlar yarın ne yapmayı düşünüyorsunuz:

biz bugün piknik yaptık çok ta güzel oldu yarın evdeyiz artık:)))

kızlar bilgisayarımında şarjı bitmek üzere hee,eğer birden kaybolursam anlayınki şarj bittii

kızlar yarın ne yapmayı düşünüyorsunuz:

biz bugün piknik yaptık çok ta güzel oldu yarın evdeyiz artık:)))

ne güzel yapmışsınız canım iyi etmişsiniz.. istanbulda havalar kötü bacım yarın annemlere gideceğiz biz kısmetse
kızz ne dicem hermesaj yazarken renk butonuna tıklıcammı yaa ???

heralde kızımm..ee artık dedikodu yapmanın da bazı bedelleri var o kadan kolay olmiy

Canlarım ben de çıkıyorum.. kendinize iyi bakın Allah' a emanet olun öpüldünüzz

kızzlar gazatede okudum
oğlan la kız nette tanışmışlar oğlan kıza bizim eve gel annemle tanıştırayım demiş saftirik kızda inanıp gitmiş. annesi evde yok tabi oğlan kıza annemler gelecekler biz kola içelim demiş sonra içmişler oğlan uyumuş birden kızda oğlan hasta zannetmiş meğerse uyku ilaçlı kolayı oğlan içmiş salak karıştırmış

Günaydın herkese arkadaşlar ilk defa sohbet bölümüne yazıyorum kadınlar kulübünün bütün topiklerde çok güzel arkadaşlık kurabilioruzda burada da kurabiliriz die düşünüyorm vee bende geldm aranıza :)
hoş geldmmm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…