Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

benim kocacım geceçok geç gelir.nerdeyse 8 yıllık evliyim kocamla vakit geçiremiyorum bir türlü büyük ihtimal bu gece gelmeyecek ben sabahlarım artık.inşallah gece neti kesmezler.

canım ya sıkılmıyonmu başka biişfelan yapamazmı gündüzleride erkendenmi gidiyo

canım ya sıkılmıyonmu başka biişfelan yapamazmı gündüzleride erkendenmi gidiyo

kendi restaurantımız var burda sabah 9-10 gibi gidiyor gece 3-4 gibi geliyor.yanlızlığa çok alıştım.hatta kaynım evlenince yanlız kalmıyayım diye birlikte oturmayı denedik ama ben yapamadım eltimle oturmaktansa yanlız kalmayı tercih ediyorum.artık çokta yanlız görmüyorum zaten kendimi :)))

kız bacım nereye gittin diye baktımda kızı dövmedikleri kalmış doğru insan kendi yakınının başına gelse ne düğün ne bayram ister

kız bacım nereye gittin diye baktımda kızı dövmedikleri kalmış doğru insan kendi yakınının başına gelse ne düğün ne bayram ister

kız kendince haklı ama sert bir uslup kullanmış benim yazımı okuduysan anlamadım şey.düğün olmasın babam öldü ama nikah olsun gerdek olsun hani senin yasın nerde.en iyisi böyle durumlarda ertelemek.hem ölen kişi istemez mi çocuğu düğünle evlensin.

doğru insanın kolunu kaldırıp oynayası gelmez sonunda ölüm yokya anlaşsınlar 1sene sonra olsun aman bende nikah istedim düğün dediler sonra düğün yaptıkta birsürü tatsızlık boş ver

ayyy o günü hatırlıyorumda vaz geçtim hatırlamayayım daha iyi :))) nede olsa sevdiğimle evleniyorum dedim ama sonra insan şuda olsaydı buda olsaydı diyor.Allah huzurumuzu bozmasın amin amin amin

ayyy o günü hatırlıyorumda vaz geçtim hatırlamayayım daha iyi :))) nede olsa sevdiğimle evleniyorum dedim ama sonra insan şuda olsaydı buda olsaydı diyor.Allah huzurumuzu bozmasın amin amin amin

amin canım önemli olan huzur ama insanın aklına geldikçe sinirleniyo bi anlatsam bıraksaydın dersin acımıcaksın kimseye dediğim dedik çaldığım düdük diceksin

biz burdan dönünce kendimize ait bir ev yaptırmak istiyoruz.evi çizdim bile :)) eşimin köyde evi var ama orda yaşamıycamıza göre.Allah güzel evlerde huzurla sağlıkla oturmayı nasip etsin hepimize amin amin amin

canım bizim ev ankarada tayini çıkmasını bekliyoz ama çıkmıyo ya arada kaldım benim ailem burda eşimin ailesi ankarada ama bi taraftanda kendi evimde oturmak istiyorum kiracıyım diye bişey alamıyorum eve... bi taraftanda gidersek eğer annemlersiz yapamam ama tesellim 3.5 saatlik yol ankara sakarya arası yakın annem gidersen 15 günde bir gelirim diyo ama gene üzülüyorum kızlar siz napardınız

evt cnm kendimizin,bende evimi seviyorum ama kısmetse bizde daha ferah bi sokağa çıkmak istiyoruz,daha geniş bi eve,bakalım inşallah allah gönlümüze göre verir cnmm :)))

hoş geldin allah herkese gönlüne göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…