Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

amin cnm inşaallah..hayırlısıyla alırsınızz yeğeninizi kucağınızaa,cinsiyeti bellimii???

ver kız verr,ama etli yapıcamm,benim eşimm çok etçil bi insan cnm yaa,nohutu şimdiden koydum suyaa,yarın öğlene kadar suda kalması yeterli olur mu???

ben yatıyorum bebişlerrr malum sabah erken kalkcam hadi Allah rahatlık versin sizlere......bu arada kimse o ortalık karıştıran yrn sabah yakalıcamm onu

kurufasülye yaptım daha önce ama nohutu ilk deniycem,düdüklüde yapıorum genelde zaten ben yemekleri,yaklaşık nekadar süre pişiriyim canımm :)

canım bebişimiz kız olacak hayırlısıyla

black bak şimdi benim dediğimde etli oluyor.yörükler topalaklı nohut der önce nohut salça soğan hani hep bildiğimiz sıra ile konulur su eklenir pişmeye bırakılır.pişmeye yakın.topalakları konulur tarifi-az yağlı kıyma tuz sevdiğin her baharat acı biber falan iyice yoğrulur sonra bir tepsiye un serp bu harçdan minik minik kopar ve avucunda nohuttan az büyük şekilde yuvarla un tepsisine koy ve tepsiyi sağ sol yap hepsi unlanır yapışkanlığı yok olur sonra nohut yemeğine ekle topalaklar pişince ocagı söndür.yeşil biber doğra yemeğin içine yanına pilav yap yoğurtlu meze salata afiyet olsun.

ewettt yaa sohbet tatlı ama uyku daha tatlı bu sefer kaçtım ahanda gidiyorum hadi yrn grş şekerlerrr kendinize ii bakın mcxxx
bu araba ile gidiyoruuuuuuuuuuuuum

valla çok lezzetli bişey olur bu yemek yaa :) dur bakemm yarın ki psikolojime göre belki denerimm :)))

ben nohutla yeşil mercimek hastasıyımdır çok severim yaaa :)))))

kız ben bunu yeni duydum kıyma kavurup yapıyodum ama bunu da denicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…