Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ya kızlar ne o biraz okumaya çalıştım yazdıklarınızı biraz laf atmalarmı var anlamadım

vallahada aldı bi tabak makarna geldim:)
eşim tn balıklı istedi ,ona bitabak,kendimede baharatlı ve peynirli yaptım :)
bi yandanda tıkınıyımmmmm :))))))))))))9999

kalın orman kaşlara karşı mücadele ediorusss herkese tüylü geceleeerrrr ahahahahahhaa

kız yeni üye olmuş o bu akşam baktım ben daha 19 mesaj sayısı var,stres atmaya girmiş sağa sola sataşıyoo:))))
amaaaaaaaaaaaaaaannnn boşverrrrrrrrrrr :)

takmıyorum ki aman nerden bulur beni böyle sorunlular hahhahaha :)) sorunlu çekerim galiba.

kızlar yarına nohut yemeği yapıcam :) açıkcası hayatımda ilk defa nohut yapıcam :)) ee malum yeni evliyimmm gülmeyinn bana heeeeeeeee :)))
nası yapayımmm varmı bi fikrinizzzzzz ??

kızlar bügün ablama gittimdoktor 26sı cumartesi sezeryanla doğuma alacak otururken sıkıştım şimdi gelirim dedi iki gözü iki çeşme aylaya ağlaya geldi benim kanamam var diye onu bekledim 7 ye kadar ordan anneme geçtim allahtan doktoru biraaz telkin verdide rahatladık 2 düşükten sonra çok kork tuk bişey olmadan allah tamamına erdirir işallah

kızlar yarına nohut yemeği yapıcam :) açıkcası hayatımda ilk defa nohut yapıcam :)) ee malum yeni evliyimmm gülmeyinn bana heeeeeeeee :)))

ayy ayy maşallah maşallah :)) tavuk etli yapsana hem çok ağır olmaz birde biber salçası kat azıcık yada kuru biberin varsa ondan koy acayip güzel tat katar.bu günden suya koymayı unutma istersen sana topalaklı nohut tarifi vereyim farklı olsun :))

kızlar bügün ablama gittimdoktor 26sı cumartesi sezeryanla doğuma alacak otururken sıkıştım şimdi gelirim dedi iki gözü iki çeşme aylaya ağlaya geldi benim kanamam var diye onu bekledim 7 ye kadar ordan anneme geçtim allahtan doktoru biraaz telkin verdide rahatladık 2 düşükten sonra çok kork tuk bişey olmadan allah tamamına erdirir işallah

inşallah bir terslik çıkmaz pozitif düşünmek lazım.Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin

canım akşamdan ısla düdüklüde yap daha çabuk pişiyo gaz yapmasın diye ilk kaynayan sarı suyunu at sonra soğan salça nohut hop düdüklü 1saat kadar pişir afiyet olsun dün bendede vardı ben biraz kuru fasülyede koydum istersen dene

X