Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

valla çok lezzetli bişey olur bu yemek yaa :) dur bakemm yarın ki psikolojime göre belki denerimm :)))

ben nohutla yeşil mercimek hastasıyımdır çok severim yaaa :)))))

yeşil mercimeği bende çok severim ben suyunu baya kıvamlı yapıyorum eşimide alıştırdım oda yiyor neymiş askerde çok yemişler bide ben yapayım ye dedim böyle olsa yenir diyor

kızlar bugün ikeadan çok güzel kadeh ve kupa altıkları aldım,,eşim çok dikkatsiz sehpaların üstüne koyuyo kupaları leke oluyoo hiç hoşuma gitmio bnimde ,altlıl aldım camdan çok güzel,,bide kadehim yoktu benim ,alkol kullanmıyoruzz ama hani yemekteyizde masaya koyuyolar ya bende çok heves ettim kadeh aldımm :) bide ufak mumları koymak için küçük kçük camdan mumlukk :)

kızlar bugün ikeadan çok güzel kadeh ve kupa altıkları aldım,,eşim çok dikkatsiz sehpaların üstüne koyuyo kupaları leke oluyoo hiç hoşuma gitmio bnimde ,altlıl aldım camdan çok güzel,,bide kadehim yoktu benim ,alkol kullanmıyoruzz ama hani yemekteyizde masaya koyuyolar ya bende çok heves ettim kadeh aldımm :) bide ufak mumları koymak için küçük kçük camdan mumlukk :)

iyi günlerde kullan canım yolla bikadeh meyve suyuda içek :KK52:

kızlar bitaraftanda saate bakıyom eşim gelcek 15 20dakika kaldı sonra ben kaçar

yeşil mercimeği bende çok severim ben suyunu baya kıvamlı yapıyorum eşimide alıştırdım oda yiyor neymiş askerde çok yemişler bide ben yapayım ye dedim böyle olsa yenir diyor

ayy ben bayılırım valla,bide kıymalı olucak tabii:) tadındannn yenmezzzzzzzz:))

amin canım allah hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin

amin hayırlısıyla hayırlı zamanda inşallahh...

inşallah inşallah hadi hayırlı zamanda :))

aminnn cnmmmmmm..

benim canavar babasını bekliyo bibakim dedim of of sabah simit aldım yemedi şmdi hertarafı simit yapmış bücür

X