Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

daha dün başladımm canım inşallah vereceğimm kilolarımı çokk huzursuzz hissediyorummkendimii şuandaa çokk hafiffimmm sankii az yedimm yaa:)))))):KK60::KK60::KK60:

hayatım ben diyetiyene gittim 2 ayda 8 kilo verdim ama az diye kızmıştım kendime ama doktorum gayet normal olduğunu yağlardan gittiğini söyledi. ama bu aralar biraz bozdum yarından itibaren gene sıkıya alıcam kendimi ni güzel veriyordum çok ta hafif hissediyordum kendimi dediğin gibi mutlaka yap bende devam edicem istersen sana listemi verim biraz yön göstermiş olur...

lady abla siz yorulmayın kahve için burda biz varken dimi herkese orta kahve benden tamamdır.afiyet olsun :)))

ay bendede aynı sorun var hamileyken biraz fazla yemişim farketmeden 35 kg cık aldımda :KK60:

kız ben hamileliğimde 8 kilo oldım ama ben kilolu hamile kaldım doğumdan sonra aldım kiloları şimdi vermeye çalışıyom ah bi zamanlar 68 kiloydum nerde o günler:KK43:((

hayatım ben diyetiyene gittim 2 ayda 8 kilo verdim ama az diye kızmıştım kendime ama doktorum gayet normal olduğunu yağlardan gittiğini söyledi. Ama bu aralar biraz bozdum yarından itibaren gene sıkıya alıcam kendimi ni güzel veriyordum çok ta hafif hissediyordum kendimi dediğin gibi mutlaka yap bende devam edicem istersen sana listemi verim biraz yön göstermiş olur...

diabetikk listem var teşekkürr edrimm canımmm uzun zamandır uymuyodum kk nın bu 70 79 kilo arasını görünce zyıflamak istedimm dün eşimle sabah atıştık kilo yüzünde oda aldı bende bugün ben az yedimm çokk şükürr eşimde benden etkilendi odaa az yediiçokkkk mutluyummm

ay bendede aynı sorun var hamileyken biraz fazla yemişim farketmeden 35 kg cık aldımda :KK60:

farkedilcek gibi değilmiş hakikatennn :)))) anemmmm ne yaptın kız senn, hamilelikte bukadar alınıyomu kızlar yaa korkmaya başladım ben,yada ortalama kaç kilo alınmalıdırrr :)))))))))

hayatım ben diyetiyene gittim 2 ayda 8 kilo verdim ama az diye kızmıştım kendime ama doktorum gayet normal olduğunu yağlardan gittiğini söyledi. ama bu aralar biraz bozdum yarından itibaren gene sıkıya alıcam kendimi ni güzel veriyordum çok ta hafif hissediyordum kendimi dediğin gibi mutlaka yap bende devam edicem istersen sana listemi verim biraz yön göstermiş olur...

listeni versen yön gösterir bizede bende spora başlamıştım ve sadece yediklerimi azaltmıştım bir kaç kilo verdim ama şu keçi gribi bi geldi gitmek bilmedi benim sporda kaldı diyetde ama başlıcam yeniden
inş başarırız

diabetikk listem var teşekkürr edrimm canımmm uzun zamandır uymuyodum kk nın bu 70 79 kilo arasını görünce zyıflamak istedimm dün eşimle sabah atıştık kilo yüzünde oda aldı bende bugün ben az yedimm çokk şükürr eşimde benden etkilendi odaa az yediiçokkkk mutluyummm

tamam canım böyle devam edin burdan da birbirimize destek olalım canım..:))

X