Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hayatım merak etme onlarıda alıştırcaz herşeyin bi ilki vardır demi ben anlatim ben deniz salak gibi evliliğimin 2 gününde kayınvalidemlere tatile gittik şehir dışında oyuruyo onlar bende toyum 22 yaşındayım apt manda oturuyorlar kaynanam aşağıya indi komşularının yanına bizimki dururmu bitirdi işi tam o sırada kaynanam karısı kendi anahtarıyla eve girmezmi odada ben çıplak kapının arkasına geçtim kadın diyoki napıyorsunuz orda :KK53::KK60::KK60::KK60::KK61::KK61:

amanınnn ne yapıyoz siz ne dediniz ay ne kötü ne utanç verici bi şey ben kimsenin evinde yapmam evimde misafir varkende yapmam.

kızz okadarccık delmeden olurmuu :) bizde valla atış serbest ama yine olmadıı :)))
hani beni beklicektin la :KK57:bi de atış serbest dio utanmaz irezil :KK60::KK60:
hayatım merak etme onlarıda alıştırcaz herşeyin bi ilki vardır demi ben anlatim ben deniz salak gibi evliliğimin 2 gününde kayınvalidemlere tatile gittik şehir dışında oyuruyo onlar bende toyum 22 yaşındayım apt manda oturuyorlar kaynanam aşağıya indi komşularının yanına bizimki dururmu bitirdi işi tam o sırada kaynanam karısı kendi anahtarıyla eve girmezmi odada ben çıplak kapının arkasına geçtim kadın diyoki napıyorsunuz orda :KK53::KK60::KK60::KK60::KK61::KK61:

puhahahaa kız bu adamların aklına şey düşmeye görsün hiç zaman mekan dinlemiyolar.. :KK52::KK52: biz yeni evliykene annemlere gitmiştik, o gece kalıcaz orda neyse herkes yattı ben kocamla oturuyorum annemlerin mutfakta benimki mutfakta sıkıştırmaya kalktı beni oha dedim yanii :KK60::KK60::KK60:
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: bir alemsin kız............

:KK53::KK19:

doktorculuk :KK60::KK60:
amanınnn ne yapıyoz siz ne dediniz ay ne kötü ne utanç verici bi şey ben kimsenin evinde yapmam evimde misafir varkende yapmam.
valla bizde misafir varken yaptığımız oldu bacım çok gıcık oluyorum eşme diyorum utanmıyo musun hiç kardeşşin bizim evde uyuyo öbür odada diye. ne utancam bu benim en doğal hakkım diyo.. napcan bacım alışmış kudurmuştan beter oluyo işte :KK52::KK60::KK60:
neyse kızlar ben bugecelik kaçar,yarın akşam yine yapalım artı 18 görüşürüzzzzz :))))

güle güle canım hayırlı geceler:KK19:

ceydacım evinin resimlerine baktım.:nazar:güzel evinde eşyalarında,birde senin gibi cıvıl cıvıl biri olunca evde dahada şirin ve sıcaktır eminim.............

hayatım ne yapacaz güldük geçtik.eee evliliğin 2 günü kaynananın evine gidersen olacağı bu bide 15 gün kaldık nasıl beklicez.

biz yatıya gitmiyoz yani fazla akraba yok kaynanamlar şehir dışında gidince tatil 20 gün ee napalım oluyo bişeyler ama Allahtan ev düyük bişey duyulmuyo:))

bende kaçıyorum kızlar.. gidip senfoni orkestrasının yönünü değiştirip susturayım :KK1:
tam orkestra susar, kızım başlar bu sefer ağlamaya..
bu işler zor işler vesselam :KK1:
hepinizi öpüyorum
iyigeceler :KK69:

valla bizde misafir varken yaptığımız oldu bacım çok gıcık oluyorum eşme diyorum utanmıyo musun hiç kardeşşin bizim evde uyuyo öbür odada diye. ne utancam bu benim en doğal hakkım diyo.. napcan bacım alışmış kudurmuştan beter oluyo işte :KK52::KK60::KK60:

hayatım senin evinin resimleri nerde ben görmedim:))

bir kere izin verince ardı arkası kesilmez onun için ben bu konuda katıyım .

ceydacım evinin resimlerine baktım.:nazar:güzel evinde eşyalarında,birde senin gibi cıvıl cıvıl biri olunca evde dahada şirin ve sıcaktır eminim.............
ikizcim canım benim estğ sağol Allah razı olsun.. :KK70:gördüğün gibi kk'daki diğer evler kadar ahım şahım bi evim yok.. Rabbim huzurumu eksik etmesin yeter. aldımız ev daha büyük inş. orada bazı istediğim şeyleri yaptırabileceğim elimden geldiği kadar. :KK31:
bende kaçıyorum kızlar.. gidip senfoni orkestrasının yönünü değiştirip susturayım :KK1:
tam orkestra susar, kızım başlar bu sefer ağlamaya..
bu işler zor işler vesselam :KK1:
hepinizi öpüyorum
iyigeceler :KK69:
hoşçakal canım hayırlı geceler.. :KK71:
hayatım senin evinin resimleri nerde ben görmedim:))

http://www.kadinlarkulubu.com/evim-guzel-evim/421401-ilk-gozagrim.html

burda bebem :KK61:

ikizcim canım benim estğ sağol Allah razı olsun.. :KK70:gördüğün gibi kk'daki diğer evler kadar ahım şahım bi evim yok.. Rabbim huzurumu eksik etmesin yeter. aldımız ev daha büyük inş. orada bazı istediğim şeyleri yaptırabileceğim elimden geldiği kadar. :KK31:

güzel canım ne olsun.hepimizin aşağı yukarı aynıdır.herkes yalılarda villalarda yaşamıyordur eminim.

hayatım adamın ne zaman isterse vercekmişin yoksa günah olurmuş böyle bişey duydum ama sanki biraz saçma gibi

Günah değil canım tabii ama mümkün olduğunca reddetmemek gerekiyor. Herhangibir hastalık, ya da uygunsuz durum yoksa tabii.. eşler birbirine karşı anlayışlı olduktan sonra problem yok :KK34:

hayatım eşyaların çok güzel güle güle otur burası kiramı kendi evine mayısta tşıncaktın dimi

X