Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ceydacım buarada 29 yaşındayım.ama 24-25 gösterdiğimi söylerler................

maaşallahh :nazar::KK19: benim 5 sene sonra 3 çocuğum hayatta olmaz.. anca 3üz doğurmam lazım :KK52:
merhaba arkadaşlar hoş sohbetinize katılmak mümkünmü acaba yeniyimm ben burada
buyr arkadaşım hoşgeldin.. :KK71:
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

kız kocan her gece mi horluyo :)))))))))))))))))))))))) yandın o zaman
her gece horlamıyo bacım çok yorgun olduğu zaman horluyo.. eee kızım balayında da adam yoruldu tabi napsın.. :KK52: :KK23::KK23: bak +18'im geldi yine :KK60::KK60::KK60:
dün 4 ay bitti canım :) 5. ayıma adım attım :)
ama biz hemen istiyoduk çocuk ben bu günlerde birazdaha beklemem gerektiğini düşünüyorum :)ama kısmet tabi heran herşey olabilirr :))

kız sen daha yenisin.. ben 2.5 senelik evliyim :92:

hoş buldum ama herkesden önce burdaydım ben sizde hoş buldunuz mu :)) iş yok güç yok taklıyom forumda.hepimiz peş peşe mi regl oluyoruz ya onu fark ettim benim 3.gün oldu bazen benimde çok ağrı ve kırmızı çoğalır.üşütmemek lazım bende ilaç kullanmaktan nefret ederim çok mecbur değilsem kullanmam bile.

evet canım bende kendime hiç dikkat etmem ama oğluma eşime çorap üstüne çorap giydiririm canımı sokakta buldum heralde:KK52::KK37:

maaşallahh :nazar::KK19: benim 5 sene sonra 3 çocuğum hayatta olmaz.. anca 3üz doğurmam lazım :KK52:

buyr arkadaşım hoşgeldin.. :KK71:

her gece horlamıyo bacım çok yorgun olduğu zaman horluyo.. eee kızım balayında da adam yoruldu tabi napsın.. :KK52: :KK23::KK23: bak +18'im geldi yine :KK60::KK60::KK60:

kız sen daha yenisin.. ben 2.5 senelik evliyim :92:

+18 geçiyoruz kızlar dolmuşa binmeyen kalmasın kalkıyoooooooooooooo

ben 5 çocuk istiyorum ama imkanı yok bari 3 yapabilsem ama eşim 1 yada 2 diyor.ben onu 3. ikna ederim ama bir başarsak tabi.herşey nasip kısmet ben kalabalık aileleri çok seviyorum.çoğumun kardeşi olsun torunumun dayısı halası olsun falan :)))

evet canım bende kendime hiç dikkat etmem ama oğluma eşime çorap üstüne çorap giydiririm canımı sokakta buldum heralde:KK52::KK37:

ortak noktalarımız ne de çokmuş.. bende sezaryanlıyım ama lap lap yalınayak geziyorum yine bu akşam. hep dikişin sızlar üşütme dediler, sızlamadı gitti :))

yok cnm daha 25 yaşındayım,yaz tatilini atlatayım öyle yapıcam :) yazın tatilin tadını çıkarmam lazım,hamile hamilee çekilmezz o sıcaklarrr ):KK52:

ben ağustosun 13 de doğum yaptım benimki hiç zor geçmedi yani yaz açısından dahada iyi oldu üfül üfül kıyafetler giydim.. ben zaten bu akşam annemlerde okey oynadım ertesi sabah 11 de sezeryana girdim:)))))

ben 5 çocuk istiyorum ama imkanı yok bari 3 yapabilsem ama eşim 1 yada 2 diyor.ben onu 3. ikna ederim ama bir başarsak tabi.herşey nasip kısmet ben kalabalık aileleri çok seviyorum.çoğumun kardeşi olsun torunumun dayısı halası olsun falan :)))

işte bende onu çok istiyom da nasip hayırlı sağlıklı imanlı evletler versin rabbim hepimize...:KK69:

hoş buldum ama herkesden önce burdaydım ben sizde hoş buldunuz mu :)) iş yok güç yok taklıyom forumda.hepimiz peş peşe mi regl oluyoruz ya onu fark ettim benim 3.gün oldu bazen benimde çok ağrı ve kırmızı çoğalır.üşütmemek lazım bende ilaç kullanmaktan nefret ederim çok mecbur değilsem kullanmam bile.

naber kuzumm :KK19:
kız bacım kadın ayaktan üşür anacım tikkat et valla idrar yolların bi iltihaplandı mı totoşunun üstün zor oturursun Allah muhafaza.. ben size hep ne diyorum uçuş takımlarınıza zeval gelmesin :KK60::KK60::KK60:
yok cnm daha 25 yaşındayım,yaz tatilini atlatayım öyle yapıcam :) yazın tatilin tadını çıkarmam lazım,hamile hamilee çekilmezz o sıcaklarrr ):KK52:

senet mi imzaladın kı yazdan sonraolcak diye :KK60::KK60::KK60:
+18 geçiyoruz kızlar dolmuşa binmeyen kalmasın kalkıyoooooooooooooo

atlayın kızlar :KK23::KK23: :KK55::KK55:

çıkın çıkın gelin bacım çıkın çıkın gelin :KK60::KK60::KK60:

bende kızım usluyken , mutluyken "-ayy bir iki tane daha bebişim olsun ne güzel cıvıl cıvıl" derim.

kızımın ağlama krizleri tuttuğundada "bir daha mı asla" derim :KK1:

ama olcak tabi en az 1 tane daha tek olmaz ki.. benim çocuk torun yelpazem seninki kadar geniş olmaz ama. şuan kaç çocuğunuzvar ya da var mı yazdıysanız kaçırdım

X