Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

aaa doğru valla hiç dikkat etmedim,hep sebze olmuş benimkisi gerçekten,ne yapiiim sap kök yemeyi seviyorum ben,eşimde sever,biz ikimizde pek et sevmeyiz.

bizde hep sebze daima sebze unutuyoruz et yemeği zaten bende b12 weksikliği çıktı dr sen hiç et yemezmisin demişti et olarak balık tüketiriz dedim ama olmazmış

kızlar ben kaçar saat bir olmuş yatıyımda dinleniyim herkesleri öptüm hayırlı geceler hepinizie
iyigeceler canım,tatlı rüyalar.

en kolayı benimki sanırım karanlık kahvaltısı yaptık bugün tembel işi yani
karanlık ne demek oluyor burada ablacım
Valla CNM patatesim yumurta yaptım esim geç gelip yiyo bende geç yiyorum tek yemesin diye ve gittikçe kilo alıyorum varmı önerisi olan

var canım yeme.....
bende son 2 senedir eşime uyuyorum ve 8 kilo almıştım,yılbaşında beraber diyete başladık adam 10 kilo verdi ben 5 kilo,o hala vermeye devam ediyor,ben yeniden almaya başladım

benim kıslar küçükken akşamları kahvaltı yaptığımızda böyle derlerdi karanlıkta olduğu için bende alışmışım böyle diyorum

geç saatte yemek yemesen daha iyi olur canım yada daha hafifi şeyler yemeye çalış

O kadar zorlanıyorum ki bir senelik evlinin çalışmıyorum ve yanlizliga hiç alışkın değildim biranda yanlizliga olunca İnan sabah kahvaltı yapasim gelmiyor aksam esim gelince coşuyorum yatana kadar ağzım dolu ehuehuehuehu

ahhh o kiloları hiç sorma evlenirken aramızda 10 kilo fark vardı şimdi aynı kilodayız da allahtan boylarımızda yakın ama ben kilo veremiyorum zor geliyo diyet yapmak spora başlamıştım ne güzel bu keçi gribide geldi gitmek bilmedi üç haftadır sporda kaldı bizim ne olacak benim halim böyle bilmiyorumm:2:

kızlar ben dayanamıycam sorucam,bende dünden beri sanki rahmimin sol tarafında birşey var,çıkacak gibi zonkluyor ama acı vermiyor ve ayağıma vuruyor,sizce neden olabilir.benim acil kadındoğumcu biriyle arkadaş olmam lazım ki tüm bu soruları sorabileyim,varmı aranızda tıp okumak isteyen

kızlar ben dayanamıycam sorucam,bende dünden beri sanki rahmimin sol tarafında birşey var,çıkacak gibi zonkluyor ama acı vermiyor ve ayağıma vuruyor,ayrıca adetime daha 2 hafta var ve göğüslerimin ucu çok acıyor,sizce neden olabilir.benim acil kadındoğumcu biriyle arkadaş olmam lazım ki tüm bu soruları sorabileyim,varmı aranızda tıp okumak isteyen

Ah be yavrum isin kötüsü bende yemeği seven biriyim duzensiz besleniyorum ah aah

en sağlıklı olanı doktora gitmendir canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…