Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

buna ahirzaman alameti deniyor canım insan ölünce melekler soracakmış ona dünyada ne kadar kaldın diye bir gün yada daha az diyecekmiş allah yardımcımız olsun...

bizde hep sebze daima sebze unutuyoruz et yemeği zaten bende b12 weksikliği çıktı dr sen hiç et yemezmisin demişti et olarak balık tüketiriz dedim ama olmazmış
bizde etsiz yemek olmaz ama benimde protein düşük çıktı çok şaştım.bazı bünyeler yakarmış.

doktora gitmelisin ama o dediğin bende hele ki hapşırınca çok acılı olur sanki kasıktan bıçaklanır gibi bacağıma kadar vurur doktor önemsiz doktora güvencem bu bende yıllardır var kötü bişe olsa zaten şimdiye ölürdüm kalbini ferah tut ama doktorada danış.

kıslar size doyum olmaz ama bana musade çok uykum geldi yarın görüşmek üzere iyi geceler kendinize iyi bakın

yaşımı saklamıyorum ama beni aranızda istemezseniz diye çekindimdi
aaa hiç öyle şey olurmu abla ya,burası herkese açık,tabii erkekler hariç

daha 1 hafta önce ve ondanda 1 hafta daha önce yine doktordaydım onlar herşey yolunda diyor ama yolunda değil işte,ara kanamam oldu geçenlerde,şimdide bu,doktorlar beni tanıdı artık,geçengün özel doktoruma ara kanama için gittim bakmadı bile,daha 1 hafta önce rahimfilmi çekmişti,offf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…