Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

benim için sevinen tüm kardeşlerim herşey gönlünüzce olsun.Allah'ım size dar ve kötü gün göstermesin.(amin amin amin)

2 yılldır kocacımla başbaşa kalamamıştım.onun içinde çok mutluyum evimde serbest olmayı çok özlemiştim.Allah'ım inş herşeyin hayırlısını verir hepimize

ablacım benim dünden yemeklerim vardı,sebze çorbası,patlıcan soslu makarna,kereviz yemeği.

tam benim kocalık patlıcan yemez kereviz yemez bamya yemez bulgur pilavı yemez roka yemez mantar yemez biber yemez işim zor benim yani hergün et yap niye yapıyosun demez etobur bizimki:KK74:

kızlar ben kaçar saat bir olmuş yatıyımda dinleniyim herkesleri öptüm hayırlı geceler hepinizie :KK16:

tam benim kocalık patlıcan yemez kereviz yemez bamya yemez bulgur pilavı yemez roka yemez mantar yemez biber yemez işim zor benim yani hergün et yap niye yapıyosun demez etobur bizimki:KK74:

aaa doğru valla hiç dikkat etmedim,hep sebze olmuş benimkisi gerçekten,ne yapiiim sap kök yemeyi seviyorum ben,eşimde sever,biz ikimizde pek et sevmeyiz.

dünden topalaklı nohutumla pilavım var yanına dolma harcından kalan iç vardı onun çorbasını yaptım.

X