Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hello kittyler nasılsınızzzz?
beni sorarsanız eğer çok fena grip bi şekilde tüm gün yattım ,inanın ne yatak toplayabildim ne masa,eşim akşam gelince yaptı saolsun:KK43:
boğazımda ağrıoo çokk ve doktora gitmemek için direniyorum ama bu böyle olmıyacak yarın gidicem heraldee :S

hoşgeldin canım geçmiş olsun doktora mutlaka git yoksa zor atlatırsın

sorma valla çok illet bişey yaa,yarın sabahtan gidicez eşimlee :KK43:
ilaç içmeyide pek sevmiyorum amaa,tüm aile hasta valla annemlerde aynı şekilde ,gelin ben bakayım size dioo ama kadıncağız kendide hastaa hey allahım anacımm yaaaa :))))))))))))))))

dişim çooooooooooooooook arıyo komaya giricem sabahtan beri 3 apranaks fort 2 antibiyotik banamısın demiyo napcam elimde subardagı dabire soguksu tutuyorum oda 5 dk duruyo gene başlıyo ooffff offff

dişim çooooooooooooooook arıyo komaya giricem sabahtan beri 3 apranaks fort 2 antibiyotik banamısın demiyo napcam elimde subardagı dabire soguksu tutuyorum oda 5 dk duruyo gene başlıyo ooffff offff

geçmiş olsun cnm,herkesin sağlıkla ilgili bi derdi var bu günlerde,dişçiye gittinmi peki senn ???
diş ağrısı çekmekte ayrı bi zordur yaniii ???

geçmiş olsun cnm,herkesin sağlıkla ilgili bi derdi var bu günlerde,dişçiye gittinmi peki senn ???
diş ağrısı çekmekte ayrı bi zordur yaniii ???

sagolun. çok korktugum halde birkere acır kurtulurum dedim gittim ama bu kadar agrının sebebi intihapmış ee öyle oluncada çekmiyolar ilaç kurutsun öyle dr vedi tabi alırmıyım kafadan ilaç hiç adetim değil

sagolun. çok korktugum halde birkere acır kurtulurum dedim gittim ama bu kadar agrının sebebi intihapmış ee öyle oluncada çekmiyolar ilaç kurutsun öyle dr vedi tabi alırmıyım kafadan ilaç hiç adetim değil

ayy kıyamamm valla,ne yapıcan mecbur antibiyotik tedavin btene kadar acısnı çekicen,bari antbiyotiklerini düzenli kullanda iltihabın kurusunn,çekilsin de kurtul bariii :S

ayy kıyamamm valla,ne yapıcan mecbur antibiyotik tedavin btene kadar acısnı çekicen,bari antbiyotiklerini düzenli kullanda iltihabın kurusunn,çekilsin de kurtul bariii :S

bu 20lik diş ne lanet şeyya çıkması birdert çıkar zaten durmaz alınması ayrı bir dert

benim hala 20liklerim çıkmadı valla,bikere dişçi film çekmişti ağzıma,,,dediki daha dişetinin altında gözüküyolar istersen ameliyatla alalım,özele gitmiştim ama kendileri yapamıomuş,çapadan bi prof. geliomuş o yapcakmış ameliyatı,gün falan verdiler bana gel die,valla gitmedim ne gereği var henüz ağrısı bi sıkıntısı yokk,çıkana kadar beklerim bende durduk yere ne acı çekicem yaniiiiii :S:S:S

bende aynı durumdaydım bana ağrı kesici olarak bi-profenid diye bir ilaç vermişti süperdi

onu hiç duymadım ama ezzacıda apranaks fort en iyisi demişti diğer 20liklerin alındı birtane kaldı onlardada yaşadım aynı sorunu ama agrı kesici keserdi hemen içince nedense bu sefer banamısın demiyor 4 litre oldu bugun içtigim su önümde sürayi bardak dk bir bir yudum dişimin dibine koyyorum soguyunca az kesiyo gene aynı hiç uyuyamadım dünde hayalet gibiyim

X