Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

canım şey yap mesela ,soğanı ve yeşil biberi terayağıyla kavur,sonra içine sote tavukları at,baharatlarınıda at biarzda soya sosu ekle pişir.bunları güveçlere alıp üstüne kaşar rendele ve fırına ver,herkes bayılıyooorr

hayatım bu dediğinde çok güzel olur eminin ama benim adam cins özenerek fırında beşamel soslu mantar makarna yapıyom bu ne diyo girmiş bi kalıba öyle gidiyoz :KK76:

benimde yapasım geldi şöyle güzel bir sofra :)) ben birde misafir için yörükler topalaklı nohut der.nohut yemeğinin içine az yağlı kıyma sogan baharat koyuyorsun çok minik minik un içinde yuvarlıyorsun sonra nohut pişmak üzereyken içine koyuyorsun.çok güzel oluyor ve nohut olsun fasulye olsun pişerken içine kurutulmuş kırmızı biber koyun çok güzel tat veriyor.meze seven biri olarak tüm yoğurtlu mezeleri süzme yoğurtla yapın.yoğurtlu mezelere azda olsa sarmısak eklemeyi ihmal etmeyin illa kalıplara da uymayın katıp karıştırın :))

anaaaa o şemek bizde pişer hep ama ben nohutlu sulu köfte diye biliyom sen bu arada kırşehir tarafındanmısın yörük dedin

boşver canım,seb şimdi gezmene tozmana bak,evlenince mecbur öğrenirsin,gerçi ben 13 yaşımda taze fasülye falan yapmayı biliyordum yav.

yemek işi merak işii birazdaa:)
giricen mutfağaa açıcan dolabı başlıcan pişirmeye flowerr :) anlatmaklan öğrenilmiyooo :)yapa yapa öğrenecen valllaaa :)

benimde yapasım geldi şöyle güzel bir sofra :)) ben birde misafir için yörükler topalaklı nohut der.nohut yemeğinin içine az yağlı kıyma sogan baharat koyuyorsun çok minik minik un içinde yuvarlıyorsun sonra nohut pişmak üzereyken içine koyuyorsun.çok güzel oluyor ve nohut olsun fasulye olsun pişerken içine kurutulmuş kırmızı biber koyun çok güzel tat veriyor.meze seven biri olarak tüm yoğurtlu mezeleri süzme yoğurtla yapın.yoğurtlu mezelere azda olsa sarmısak eklemeyi ihmal etmeyin illa kalıplara da uymayın katıp karıştırın :))

canım ben yörüğüm ve biz bunun çorbasınıda yaparız,ayrıca bende meze seven ve yapan birisi olarak kesinlikle sana katılıyorum,mesela rus salatasının içine 1 tane sarımsak ekleyin,bence tadı nefis oluyor.tabii mayonezi yoğurtla karıştırıyorum ayrıca ama 1 kaşık kadar.

canım ben yörüğüm ve biz bunun çorbasınıda yaparız,ayrıca bende meze seven ve yapan birisi olarak kesinlikle sana katılıyorum,mesela rus salatasının içine 1 tane sarımsak ekleyin,bence tadı nefis oluyor.tabii mayonezi yoğurtla karıştırıyorum ayrıca ama 1 kaşık kadar.

kız bizde yörüğüz yani annemler yörük men melez oluyom karışık yani

anaaaa o şemek bizde pişer hep ama ben nohutlu sulu köfte diye biliyom sen bu arada kırşehir tarafındanmısın yörük dedin

yörük değilim ama izmirde yörük köyünde geçti çocukluğum :))) topalaklı nohutu çok severim vaz geçilmez düğün yemeğidir.
laf lafı açar ama kapatıyorum pc yi.hanımlar kib ..

selam kızlar netim koptu ama geldim tekrarrr
nasılsınızz bakalım
herkesin karnı acıktı anlaşılan...:KK68:

hayatım bu dediğinde çok güzel olur eminin ama benim adam cins özenerek fırında beşamel soslu mantar makarna yapıyom bu ne diyo girmiş bi kalıba öyle gidiyoz :KK76:
anladım canım,kurufasülye pilav hesabı,her erkek seviyor bende severim ama arada değişiklik iyidir.yavaş yavaş gireceksin kanına.
canim sana ozel msj attim bir bak :)
aldım canımda atamadım,malum 10 dk süresi var.

hanımlar iyi geceler.benden bu günlük bu kadar..

iyigeceler canım,haberleşelim.

kızlar bende kaçayım yoksa sabah kalkamıcam.. işlerimi yapıcam,sonra annemde grip hasta yatıyoo bide ona gidip işlerini görecemmm :KK43: en iyisi uyuyayım biraz :)
sizi özlicemmmm iyi gecelerrrr canlarımmm :))))))))))))))))))))

bilmiyorum gitti heralde,sevgilisiyle yine sorunları var sanırım.

kızlaaar sevgilim eşim biricik ruh ikizime kavuştum sorun yok çok şükür herşey yolunda dahada güzel hatta hiçbişi korktuğum gibi değilmiş..arkadaşıda geldi mutluluğumuzu görünce hiçbişi diyemedi bizde o arkadaşıyla samimi olduk çok eğlendik....fırsat buldukça gelirim yine aranıza...allahım bozmasın nazarlardan saklasın :nazar: ...çok mutluyum sizlerle paylaşayım dedim bilginiz olsun ben çok iyim..eşim yeni geldiğinden işe başlamadı dinleniyor birlikte zaman geçirdiğimizden zamanım pek olmuyor...şimdi dışarı gitti saçlarını kestirmeye o çıkmışken fırsat bulup yazdım :KK52: özledim hepinizi :KK74::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

X