Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

bende 2 yıl önce kist vardı ama hamile kalıp bebeği kaybettikten sonra yok oldu.benim sık sık lekelenmem oluyor.eskiden olmazdı 1 yılldır artarak gidiyor.açıkcası ilişkiden sonra bile oldu.korktum bende.bazı aylar adetim çok yoğun olur ve ağrım olur.pıhtı pıhtı kananam olur.adetim 17-18 günde gelir ve bir kaç gün öncesine lekelenmem olur.bu ay Türkiye'ye geldim şifa hastanesine gittim.vajinal muayene ve ultrason oldum herşeyi anlatım doktora.2008 de ve 2009 da hamile kaldım ve 2 aylıkken ölü oldukları için kürtaj oldum onlarıda söyledim.bu arada bende ki her hangi bir sorundan kaynaklı değil bebek kayıplarım.doktor baya inceledi durumumu ve hiç bir şeyimin olmadığı söyledi.kadınlık hormonlarıma bağladı konuyu bununda en çok stres etkilermiş.bende troit hormonlarıma baktırmış yakın zamanda.doktor bana sınırlar arasında ama triodin yüksek dedi onun için ilaç verdi.ilaç kullanıcam ve 1 ay sonra troit testini tekrarlatıcam.şifada ki doktorda hormon hapı verdi.ço ayrıntılı yazdım ki aklında soru kalmasın sende hormonlarına baktır hatta bir başka doktora git.stresten uzak dur.arasıra aşırı kanama ve pıhtı normalmiş pıhtı hatta bazen doku parçası gibi olur ya o rahim bazen kalınlaşırmış sonra kendi kendine kalınlaşan tabaka adetle dökülürmüş.

zaten adam kesin demedi canım ama ultrasona başka biri baktı hastanede o dedi,teşhisi o koydu,doktorda bunun üstüne hap verdi sonrada işte adetinin ilk yada 2.günü gel dedi gönderdi,bende senin dediğin gibi nette araştırdım ama benim belirtilerim ve hormon sonuçlarım pko ya uymuyor.şu an resmen adet oluyor gibi kasıklarım falan ağrıyor.yarın kendi özel doktoruma gidicem birde,off keşke ilk ona gitseydim,abim hastanede doktor o yardımcı olabilir diye gittim,ama acele acele birşeyler söylendi gönderildim,neyse yarın kendi özel doktoruma gidicem dediğim gibi.kızlar dua edin hepiniz kötü birşey olmasın.

blacktea cim albümüne bende baktım.çok güzel bi gelin olmuşun.allah o gülen yüzünü hiç soldurmasın....

canım resimlerin kbaylarını nasıl küçültüyorsun:92:

canım resmin üzerine sağ tıkla ,birlikte aç yazıyo ya resmi paint te aç,paintte hemen sol üstte yeniden boyutlandır var,orda %100 yazıyo ya onu %50 ye indiriyorum kb si küçülüoo böylelikle :)

fotograf yükle diyo yükledim ama göremiyorum nasıl işya ne kaşık burası

valla canım ben daha il bu akşam denedim çok sorunsuz oldu hemencecik ama ,niye olmadıki acaba seninki :S:S:S

benimki yüklendi ekrana yansıtamadım beceremedim valla seninkileride merak ettim amabakamıyorum

kuzum dualarım seninle inş bişey çıkmaz Allah korusun hepimizi:)) iyi haberlerini bekliyoruz

selam arkadaslar google dan bir konuyu arastirirken rastgele buldum bu siteyi ve bende aranza katilmaya karar verdim :)

öncelikle yazdıkların için teşekkürler canım ama benim hormonlarıma arada bir bakılıyor ve hepsi normal çıkıyor,sanırım triodimede bakılmıştı oda normal,alttan muayehane ediliyor oda normal,ama beni kahreden herşey normalken normal olmayan bu kanamam,bak burada bile çoğu arkadaşta sürekli olan birşey değil,anormal bir durum,benim adetlerimde hiç aksamazki canım,ya 2 gün önce olur yada tam gününde,ilk defa geçen ay 2 gün gecikti bu ayda 4 gün önce geldi.ama ara kanamam hep var.ahhh canım inşaallah ikimizde sağlıkla en kısa zamanda bebeklerimize kavuşuruz.AMİN

tamam canım oğlumla güzel bi resim var o nu bi denim

duzensiz adetle ilgili sorunlarm var ve adetlerim cok agrili geciyor cogu zaman bununla ilgili bir arastirma yapaym dedim yakinda doktora gidicem ama emin degilim gdp gitmemekte. cunku kimisi normal oldgnu soyluyor evlenmeden once. evlendikten sonra duzelcegni soyluyorlar cok kararsiz kaldim buarada hosbuldum :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…