Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

kızlar aslında hikaye çok uzunda kısaca şöyle bir soru sorayım,iki adet aranızda saçma sapan bir günde hiç kanamanız oldumu?

oldu olmaz mı hemde çok yakın zamanda oldu ama kanama dan çok lekelenme şeklindeydi arara kan rengine döndü.Aslında arasıra zaten lekelenmelerim olur.neyse doktora gittim muayene ve ultason oldum.doktor hiç bir problem bulmadı ne kist nede herhangi birşey bir ilaç verdi kadınlık hormonları ile ilgili.eğer ilaçtan sonra tekrarlanırsa kadınlık hormonlarıma bakılması gerektiğini söyledi.strese bağlı olarak hormonlar etkileniyormuş.inşallah senin kide önemsiz bir şey olur ama kesinlikle doktora gitmelisin.

hoş bulduk hayatım resimlerini gördüm okudun mu yorum yaptım canım

okudum cnm çok saoll :) sırf sen çok merak ettin diye koydum bu akşam bi fırsatını bulup cnm:)
bide resimler büyük ya onları tek tek küçültüp yüklemek gerekioo :)bende bi kaçtaneyi küçültüp koydumm :) ilerleyen günlerdede evimi koyucam :)

tamam canım çok sağol:)))))

adet düzensizliği için hayıt tohumu varmış.bende aldım kendime fiyatıda çok uygun kullanımıda çok kolay benim adetim erken geliyor onun için kullanıcam.yaptığım araştırmada çok iyi olduğunu öğrendim sende bir araştır önce sonra işine gelirse kullanırsın.ama ara kanama için doktora görün belki kist falan birşey vardır.Acil şifalar.
bende hep doğal yöntemleri yazıyorum.ilaç kullanmayı sevmediğim için hep doğal yolları arıyorum çok mecbur olmadıktan sonra ilaç kullanmam.

çok oldu benim halende var düzensizligim dogumdan sonra normal diye gitmedim doktora

hayatım benim şahsen öyle bişey hiç olmadı.aydan aya adet olurum. neden olur bilmiyorum doktora görünseydin

olurbu bazan neden bukadar taktınkisen üzüldun böyle

kızlar ben 2 senedir ara ara bu durumu yaşıyorum neyse düşükten sonra 8 aydır hiç olmuyordu,geçen ay yine hafif pembemsi oldu geçti,bu ay adetim biteli 1 hafta oldu yine bugün kıpkırımızı resmen adet gibi kanamam olmuş ama çok koyuydu,bende hemen doktora gittim,ultrasona soktu beni,polistik over denildi,sonra 20 günlük hap verdi gönderdi,şimdi delirmek üzereyim.

kızlar ben kaçtım yamukçum problem ne bilmiyorum ama bebek istiyodun sanırım düzensizligin hep varmıydı yoksa ilk kezmi oldu eger korunmuyoszn yerleşme kanamsı olabilir ama lekelenme tarzında olur bu genelde sorunu bilmiyorum çıkmamda lazım bi faydam olur diye yazdım ama bu kanamlar hep böyle düzensiz ve adet şeklindeyse doktora git canım fazla bekletmeden

hayatım stres yapma mutlaka tedavisi vardır polistikover ri duydum ama netür bi rahatsızlık çok geçmiş olsun((

canım ben hemen hemen her ay doktordayım zaten hatta bu ay bu 2.gidişim.bende kist falan hiç olmuyor.ama hemen hemen her ay kanamam geliyor,seninde öylemi?ve ne kadar yoğun geliyor,ne kadar sürüyor ve kasık ağrın filan oluyormu merak ettim.

iyi geceler canım:)))

delirme canım niye deliriyosun dermansız bişey degilki bu

gülümya fotograf nasıl yükleniyor profile

kendini yıpratma.stres oldukça daha kötü olursun.önce iyi olcağına inan.olmazsa başka bir doktora daha git.bir çok hastalığın sebebi hormonlar tiroid hormonuna baktır.

hayatım stres yapma mutlaka tedavisi vardır polistikover ri duydum ama netür bi rahatsızlık çok geçmiş olsun((
canım yumurtalıklarda oluşan bir kist gibi birşey sanırım tam bilmiyorum ama ilginç olan belki 20 kere doktorlara gittim,ultrasonlara girdim hiç kistim çıkmadı bu başka türlü birşey ve hamile kalmamı engelliyor,ama geröekten sebep buysa tabii ama benim korkum rağimağzı yada yumurtalık kanseri olmak,Allahım korusun.

yukarıdayazdım işte canım,çok korkuyorum.

gülümya fotograf nasıl yükleniyor profile

canım ben önce profilimden albüm oluşturdum zaten albümün yok oluşturmak istermisin falan yazıoo,sonrada albüme foto ekle yazıoo,resim boyutların çok büyükse kilobaytları küçült sonrada ekle :) yönlendirioo yanii albümü oluşturduktan sonra cnm..

hayatım kesin tanı konduysa polikist diyosa doktor başka doktorada git. eğer doktorun böyle senin dediğin gibi olaydan şüpelenseydi mutlaka tahlil falan başka tetkikler isterdi o okadar kolay değil yani hemen bırakmazlardı seni Allah korusun içini ferah tut. net te bi araştır bakalım

canım resimlerin kbaylarını nasıl küçültüyorsun:92:

fotograf yükle diyo yükledim ama göremiyorum nasıl işya ne kaşık burası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…