Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

duzensiz adetle ilgili sorunlarm var ve adetlerim cok agrili geciyor cogu zaman bununla ilgili bir arastirma yapaym dedim yakinda doktora gidicem ama emin degilim gdp gitmemekte. cunku kimisi normal oldgnu soyluyor evlenmeden once. evlendikten sonra duzelcegni soyluyorlar cok kararsiz kaldim buarada hosbuldum :)))

anladım canım kaç yaşındasın????

duzensiz adetle ilgili sorunlarm var ve adetlerim cok agrili geciyor cogu zaman bununla ilgili bir arastirma yapaym dedim yakinda doktora gidicem ama emin degilim gdp gitmemekte. cunku kimisi normal oldgnu soyluyor evlenmeden once. evlendikten sonra duzelcegni soyluyorlar cok kararsiz kaldim buarada hosbuldum :)))

gel bacım gel,tam yerine geldin,kalbin temizmiş mi diyim ne diyim:KK53:şaştım valla,bu konunun üstüne zınk diye geldin ya bravo.

öncelikle yazdıkların için teşekkürler canım ama benim hormonlarıma arada bir bakılıyor ve hepsi normal çıkıyor,sanırım triodimede bakılmıştı oda normal,alttan muayehane ediliyor oda normal,ama beni kahreden herşey normalken normal olmayan bu kanamam,bak burada bile çoğu arkadaşta sürekli olan birşey değil,anormal bir durum,benim adetlerimde hiç aksamazki canım,ya 2 gün önce olur yada tam gününde,ilk defa geçen ay 2 gün gecikti bu ayda 4 gün önce geldi.ama ara kanamam hep var.ahhh canım inşaallah ikimizde sağlıkla en kısa zamanda bebeklerimize kavuşuruz.AMİN
amin troit hormonlarım benimde sınırlar içind eyani sınırı aşan bir yükselme yok ama uzman doktor daha düşük olmalı dedi.onun için ilaç verdi.hamilelikte dahada düşürmek gerekiryormuş eğer testin elindeyse bana hormon değerini söylermisin.bir de neden kötüsünü düşünüyorsun ki stres en büyük düşmandır kalbini ferah tut hiç bir şeyin kalmayacak buna inan ve sende şu hayıt tohumunu kullan.kadınlar kulbünde de hayır tohumu konusu vardı.ben başka yerlerdende araştırdım.

QUOTE=flower123;17569718]selam arkadaslar google dan bir konuyu arastirirken rastgele buldum bu siteyi ve bende aranza katilmaya karar verdim :)[/QUOTE]

hoş geldiniz.

ama arkadaş listene ekli olmadıgımdan sanırım

ekledim seni cnm kabul ett :)

hoşgeldin cnm sende bendensin desenee :)
benimde düzelmedi vallaa 40 günde bir bazen daha uzun bile oluoo adet dönemlerimm :KK43: şaştım kaldım bendee kaç defa gittim doktora ama yok bacım düzelmedi işteeee :)

ekledim seni cnm kabul ett :)

hoşgeldin cnm sende bendensin desenee :)
benimde düzelmedi vallaa 40 günde bir bazen daha uzun bile oluoo adet dönemlerimm :KK43: şaştım kaldım bendee kaç defa gittim doktora ama yok bacım düzelmedi işteeee :)

benimde öyleydi evliliğimde birinci yılı doldurunca düzene girmeye başladı.sen dört aylık evliydin galiba yanlış hatırlamıyosam,belki seninkide zamanla düzelir....

amin troit hormonlarım benimde sınırlar içind eyani sınırı aşan bir yükselme yok ama uzman doktor daha düşük olmalı dedi.onun için ilaç verdi.hamilelikte dahada düşürmek gerekiryormuş eğer testin elindeyse bana hormon değerini söylermisin.bir de neden kötüsünü düşünüyorsun ki stres en büyük düşmandır kalbini ferah tut hiç bir şeyin kalmayacak buna inan ve sende şu hayıt tohumunu kullan.kadınlar kulbünde de hayır tohumu konusu vardı.ben başka yerlerdende araştırdım.

QUOTE=flower123;17569718]selam arkadaslar google dan bir konuyu arastirirken rastgele buldum bu siteyi ve bende aranza katilmaya karar verdim :)

hoş geldiniz.[/QUOTE]

canım bugün hormonlarıma bakmadı doktor,kan testi yaptı birde hcg me baktı ama ben ekim başı gibi yaptırmışım yazayım ama şu an elimdeki kağıtta bir sürü rakam var,hangisini yazayım?

bekarken benimde inanlımaz ağrım olurdu hatta mide bulantısı kusma falan.sancıdan duramazdım.evlendikten sonra gerçekten azalıyor doğum kontrol haplarıda işe yarıyor.hem düzenliyor hem ağrıyı azaltıyor.2 yılldır doğum kontrol hapı kullanmıyorum eskisi kadar ağrım yok şimdi.doktora gitmelisin büyük ihtimal kistin var onunda ilaçla çaresi var.sana da hayıt tohumu diycem.görende hayıt tohumunu ben satıyorum sanacak ama başkalarının bilgi ve tercübelerinden yararlanmak gerekir.
ahada becerdim ha ha

evt olmuş sizide görmüş olduk :))

benimde öyleydi evliliğimde birinci yılı doldurunca düzene girmeye başladı.sen dört aylık evliydin galiba yanlış hatırlamıyosam,belki seninkide zamanla düzelir....

evet cnm 4 ay oldu,inşş düzelir valla umutluyumm bendee :) bakıcaz artık ilerleyen zamanlarda ne olur:)

adet gunleri eve kapanip agri cekmekten inan biktim canim :KK43:(

hayatım ben kızkene her ay hastaneye kaldırılıyordum karın ağrısından artık hep utanıyordum evlendiğimden beri yani şeytan kulağına kurşun hiç bi ağrı yok niye anlamadım ama evlenince geçer giyolardı

QUOTE=flower123;17569718]selam arkadaslar google dan bir konuyu arastirirken rastgele buldum bu siteyi ve bende aranza katilmaya karar verdim :)

hoş geldiniz.[/QUOTE]

canım bugün hormonlarıma bakılmadı sadece kan testi yaptırdı hepsi süper çıktı,ultrasona soktu işte sonucu biliyorsun,birde ne alakaysa hcg me baktı.ama elimde bu sene ekim başı yani 4 ay öncesinin hormon sonuçları var olurmu,birde mesela hangisini soruyorsun,ben bakmasını pek bilmiyorum hormon sonuçlarına.

canım bugün hormonlarıma bakmadı doktor,kan testi yaptı birde hcg me baktı ama ben ekim başı gibi yaptırmışım yazayım ama şu an elimdeki kağıtta bir sürü rakam var,hangisini yazayım?[/QUOTE]

yapılan testler arasında( tsh )olmalı onun sonuç değerini söylermisin.

hayatım ben kızkene her ay hastaneye kaldırılıyordum karın ağrısından artık hep utanıyordum evlendiğimden beri yani şeytan kulağına kurşun hiç bi ağrı yok niye anlamadım ama evlenince geçer giyolardı

canlar adet düzensizliği ve adet ağrıları düzenli ilişki ile ilişkide vucudun gevşemesiyle zamanla azalır ve gecer bundan dolayı evlenince gecer denir

X