Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

saol cnm ,benimde bademciklerim var şişiyolar galibaa antibiyotiğe başladım bende hiç sevmiyorum ilaç içmeyi ama ne yapıcamn mecburr ayakta durabilmek için içiyoruzz

vallahi kendine çok iyi bak aldımı insanı mahfediyor geçti diyorsun hop gene baştan başlıyor ben hiç bukadar pis bir girip gormedim

ben deniyorum giriyor ama alla alla nie böle bi hata msjı vermişki sende;
eğer görmek istersen canım benim 'blacktea' nickimin üstüne gelip profil bilgilerimi tıklayıp oradanda görebilirsin albümüü :)

1 aydır izmirdeydim.çok soğuktu çok üşüdüm.şimdi yine tripoli'deyim.aklımda çokca planlar var onları uygulamaya dökmek istiyorum inş.

vallahi kendine çok iyi bak aldımı insanı mahfediyor geçti diyorsun hop gene baştan başlıyor ben hiç bukadar pis bir girip gormedim

sorma valla baş ağrısı da yapıoo dimi benim bugün deli gbi başım ağrıdıı haftasonuda misafirim varr ne yapıcam yaa ayvayı yedim benn

selaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmm kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nasılsınızbakalımm

sorma valla baş ağrısı da yapıoo dimi benim bugün deli gbi başım ağrıdıı haftasonuda misafirim varr ne yapıcam yaa ayvayı yedim benn

valla gülüm yorma kendini hazla hasta hasta allah korusun daha kötü olursun ben grip bir yandan yetmezmiş gibi 20 lik dişimden çekiyorum çektirmeye gittim intihap oluşmuş antibiyotik alıyorum hafta sonuda görümcemin nişanı var gidicek halde değilim ama gelde anlat gelin gelmedi derler bu halde gidicem mecbur

pardon canım ya merakımı hoşgör tripoli neresi oluyo
libya'nın baş kenti bizim bildiğimiz adı ile trablus.

he valla derlerr anlatamazsında derdinii bi git görün yinee napıcannnn gelinsinn :):)

hoşbulduk siyahçayım

valla sorma günlerdir hastalıkta siyah çayı unuttukk :))) meyve çayı yapıyorumm annemlere,kendimee,
ayva elma portakal limon ve nanee güzel bi kaynatıyorumm sonra az dinlendiriyorum süzgeçle dolduruyorum bi kaşık şeker içiyoruzzz bakalımm faydasıı ne zaman olucak :))))

ay çaysız yapamıyorum ben ya hele sabahları içmemem lazım kansızlık var ama dayanamıyorum:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…