Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

kızlar maksat muhabbet bi soru sorayım size;

eltiniz,sizin eşinizden yüzük istese yani hediye olarak tepkiniz ne olurdu ???

ben yeni evliyim,sözde benim eltime söz vermiş eşim sana yüzük alcam diee,şimdide şımara şımara abi hani benim yüzüğüm diyo ve ben çıldırıyorum,bide şakayla karışık demezmi bana senin bu kocan varya bana yüzük alcaktı beni kandırdı falan diee :S:S:S

bence hiç takama onun derdi belli sen kocana alttan şöyle bir bak yeter

ne yüzsüzlük canım.niye alıcakmış ki eşim ona.hiç sevmem öyle labualilikleri
benim eşimle eltim çok seviyeliidr.merhaba ahoşgeldin bu kadar.bende kaynımla öyle.

he buarada şunuda ekliyim,eşime soruyorum yok öyle bişey diyo,bikere benden istedi diyo bende ölesine he he alırız dedim ama dio tamamen öyle geçiştirme amaçlı,şimdi de her oturduğumuzda birlikte bi isteriklik hiç hoşlanmıyorum yaa ??????????

ne yüzsüzlük canım.niye alıcakmış ki eşim ona.hiç sevmem öyle labualilikleri
benim eşimle eltim çok seviyeliidr.merhaba ahoşgeldin bu kadar.bende kaynımla öyle.

ya sormayın bu ben gelene kadar tek gelindi zannediyoki herşey benim,böle bi şımarmalar falan sinir oluyorumm,çok isterik bişey sürekli bi isteme halinde bense hayatta kimseden bişey isteyemem çok gururluyumdur,bu davranış karşısında şaştım kaldım fikirlerinizi bekliyorum ???

alışır alışır 2 olmaya söner havası

valla güzelim iş eşinde biter..o seviyeli davranırsa eltinde yüz bulamaz.

kesinlikle katılıyorum sensakın muhattap olma bu konuda eşinle hallet rahatsız olduysan

eşimden küçük yaşı o yüzden 4-5 senedir hani araları falan iyidir,abi abi peşinde dolanır hep,eşimin çok terslediğide olmuştur ama inanmassınız görmeden çok yüzsüzz,,,neyse bakalım halledecez artıkınnn

ayrıca ne yüzüğüymüş .iddaya falan mı girmişler??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…