Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

kızlarr bende BaŞaK :)
bol başaklı bi muhabbet desenizee,
buarada başaklar başaklarla çok ii anlaşır derler ve benim içinde hakikaten ölee :)

yok cnm o kadar kötü değildir aram fakat genelde ufak tefek sounlar yaşıyorum :) annem de başak babam da idare ediyoruz sorun olmaz kızlar sanmıyorum

ben en çok oğlak burcunu severim.benim ablam oğlak.çocuk yapmayı başarabilirsem oğlak burcunda olmasını çok isterdim.ama tabi herşey nasip.sağlıklı olsunda.

ben en çok oğlak burcunu severim.benim ablam oğlak.çocuk yapmayı başarabilirsem oğlak burcunda olmasını çok isterdim.ama tabi herşey nasip.sağlıklı olsunda.

benim eşimde oğlak,oğlak ve başaklar toprak burçları olduğu için çok iyi anlaşırlar,severim oğlakları:)

aslan burcu hakkında bilgisi olan varmı beim kızım ebrar çok zor bir çocuk hiç bişiy begenmiyo

ayrıca denk getirebilirsin
ben keremi yengece denk getirdim mesela
yengeç erkeği terbiyeli evine bağlı temiz titiz bir burçmuş.araştırdım bende denk getirdim

ya kızlar dilek yok.....

neyse ladycim keremce ve diğer arkadaşlar
biraz boynum ağrıyor kızlar...
şöyle bi konulara bakıp çıkıyorum ben kusura bakmayın ne olur arkadaşlar
çok öptüm sizleri

ya kızlar dilek yok.....

neyse ladycim keremce ve diğer arkadaşlar
biraz boynum ağrıyor kızlar...
şöyle bi konulara bakıp çıkıyorum ben kusura bakmayın ne olur arkadaşlar
çok öptüm sizleri

nereye kız
gelmicen mi daha
yoksa bizi beğenmiyon mu

benim koç

ve tam bir koç kadınıyım

benim en yakın kız arkadaşım koçç :))) ayy benii deli eder valla, alışverişe giderizz ayy bu olmuşmu der,evet cnm çok yakışmış derim neresi yakıştı iğrenç der,pekibu yakıştımı der ,olmadı derim ,hayır bu çok yakıştı derr:)))

Mademm çok biliosunuzz nie soruosun derim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…