Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ayrıca ne yüzüğüymüş .iddaya falan mı girmişler??

kız yokkk ne iddiası,tektaşş istiomuş bide,
biz eşimle çıkarken daha eşim bana tektaş bakıodu,
buda nazı geçioo ya hanfendinin tutturmuş abi ona alırsan banada alıcan
die,
ee malum eşim bana aldıı,
onada almalıymış :)))
şaka gibi dimi kızlar :)

allah sana sabır versin işin zor

yok artık :))))
ne yüzsüzmüş ya

kız aslında bende çok fenayımdır ama bakma daha yeniyim,hele bi zaman geçsin bakalım :)bide kaynanamı çok severim çok iyidir,üzülsün istemiyorum kadıncağız:)

aman boşver hiç muhattap olma seviyeli dur yeter...
kötü sen olursun yine

ne oldu bu hafta :))

evlendiğimde yakın oturuyorduk hergün bende bıktım eşimi ikna ettim uzaga taşınalım diye taşındım taşınmaz olaydın bu seferde her cumartesi gelip pazartesi gidiyordu tüm hafta sonu onunla oturuyordum bu hafata tartıştı bizimki anasıyla küstüler bende bir rahatlarım artık

ben eltimle seviyeliyimdir evlerimiizn arası 10 dakika ama sık gidip gelmem.seviyorum bi sıkıntısı olsa koşar giderim.ama fazla muhabbet tez ayrılık getirir.o da bana karşı öyledir.biraraya gelince hoş sohbet ederiz ama sık sısk da görüşmeyiz.

olsun öyle deme bee.sonuçta onlar eşlerimizi doğup büyüten insanlar...iyi geçinmeye bak.kötü sen olursun onlar ana oğul barışır

tabi yani karşındaki insanada bağlı bu birazz:S:S

olsun öyle deme bee.sonuçta onlar eşlerimizi doğup büyüten insanlar...iyi geçinmeye bak.kötü sen olursun onlar ana oğul barışır

yok be ben hayatta girmem aralarına beni sever zaten ama vıcık vıcık sevmiyorum saçmada zaten onlar ailevi bir mesele yüzünden tartıştı bende rahatladım benimle alakası yok yani küslüğün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…