Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ıyıyım canım bıraz yorgunum benım üc ayılk bebegım varda pek huysuz daha yenı uyudu dıslerı cıkıyor galıba bende bıraz kafamı dınlıyorum su an

ah canım hoşgeldin biz sekiz aylık olduk daha diş yok bekliyoruz çıkacak örnek resimdeki bebiş olur kendileri

kızlar bende çıkıyorum artık,hem uykum geldi hafiften hemde malum kaynanam var yatılı,sabah erkenden kalkar kahvaltı bekler,iyigeceler herkese

Evet masallah cok tatlı; bızımkı erkencı sımdıden dıs cıkarıyor üc aylıken normalı bılmıyorum süreklı elı agızında hırslanıyor aglıyor sonra: Cocuk büyütmek ne zormus!

maşaallah canım,diğer resimlerinede baktım,çok yakışıklı bir oğlun var

teşekkür ederiz teyzoşları bugün abimizinde fotograf çekimi yapılmıştı okulda onlar geldi ama benim telefon yeni yükleyemdim cdsini çok güzel çıkmış atıcam bilgisayara onlarıda ekliycem inşallah dogdugunda kız güzeli demişlerdi hastanede yalan yok bi kzımın olmasını çok istemiştim ama saglıklı bi oglum daha oldu

kızlar bende kaçtım yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz gene gelin uyuyum keratalar uyuyorken gündüz ayakta uyuyorum yoksa resmimide degiştiriyim çıkmadan malum nazar deger diye korkuyo insan öptüm hepinizi şekerler

Evet masallah cok tatlı; bızımkı erkencı sımdıden dıs cıkarıyor üc aylıken normalı bılmıyorum süreklı elı agızında hırslanıyor aglıyor sonra: Cocuk büyütmek ne zormus!

evet zor iş.benimkide buara çok huysuz elide ağzında sürekli diş çıkaracağız................

kızlar bi kaçtane resimimi ekledimm düğün günümden:)
beni merakedenler bakabilirlerr :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…