Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

Allah bağışlasın canım ne güzel ikitane arkadaş olurlar bizimki tek ya canı çok sıkılıyo kardeş istiyomuş anne kardeş hıhı diyo. ama daha kendi çok kıskanç nasıl olur bilmem.:KK59: hayatım sen kaç yaşındasın

aynen yaa karnım çok acıktı.olsada yesek:84::84::84:

pardon hayatım. ben bişey görmiyorum çok yoruldum bugün bide sinirlerim boşaldı oğluma bi çaktım çok sinirlendirdi beni o yüzden de çok üzgünüm...

hayatım sanad kolay gelsin işin zor:KK47::KK47:

ay canım kıyamam onu bende yaptım :26:büyügüme ama gerçekten çok zordu p dönemler şimdi daha aklım başımda pedagogla görüşüyorum anaokulunda çok şükür artık kızdırsa bile poposuna ve ceza veriyorum sevdigi bi oyuncagı falan kaldırıyorum bide peygamber efendimizzin(sav) hadisi varmış canım çocuklarınızın yüzüne ve ellerinin üstüne vurmayın diye

kız senin avatarında süper olmuş,ayrıca bravo valla 3 çocukla hep buralardasın,uslular galiba.

ikizlerim 6 yaşındalar zaten.onların bana zorlukları yok...varda yok yani.........oğluşum 5.5 aylık oçok huysuz aslında şimdi yatırdım.belkide birazdan uyanacak.ama sohbet etmeye .vede kendime ait birşeyler yapmak istiyorum..........uykumdan olsamda...

ay canım kıyamam onu bende yaptım :26:büyügüme ama gerçekten çok zordu p dönemler şimdi daha aklım başımda pedagogla görüşüyorum anaokulunda çok şükür artık kızdırsa bile poposuna ve ceza veriyorum sevdigi bi oyuncagı falan kaldırıyorum bide peygamber efendimizzin(sav) hadisi varmış canım çocuklarınızın yüzüne ve ellerinin üstüne vurmayın diye

tamam canım sağol zaten kendime çok kızdım bugün oğlumla yatıcam. bu hadisi söylediğin iyi oldu aklımdan çıkartmam:))))

Allah bağışlasın canım ne güzel ikitane arkadaş olurlar bizimki tek ya canı çok sıkılıyo kardeş istiyomuş anne kardeş hıhı diyo. ama daha kendi çok kıskanç nasıl olur bilmem.:KK59: hayatım sen kaç yaşındasın

ben seksen dörtlüyüm 26 yaşındayım canım evet iyi oldu abimiz oyalıyo biraz evdeyken bende çok kıskanıcak dedim ama bekledigimden iyi büyünce oyuncak kavgaları bi başlasın o zaman fena olur herşey şimdilik iyiler

ne böreği kız.bak ne güzel zayıflamışsın.unut böreği falan..................
unutmaya çalışıyorum canım ama hiç aklımdan çıkmıyor,eşimle aynı zamanda diyete başladık o 8 kilo verdi ben hala 4 kilo olarak yerimde sayıyorum.amma pis boğazım ha
okudum canım. komşunun kızı var ona gitmek istedi tam 3 saat onun için oturdum eve gelmek nedir bilmiyo apartmanın içine yattı eve girmicem diye nasıl çığlık atıyo evde de devam sonra sinirlendirdi beni patakladım biraz laftan anlamıyo
:KK60:
demek komşunun kızına gitcem diye ağladı,ayol o benim oğlum olsa gurur duyar birde sevinirdim.
merhaba arkadaslar ben burda yeniyim araniza katiliyim dedim :-):KK30:

hoşledin canım aramıza

yamukprenses eşinle diyete başlaman ne güzel.iki sene önce bizde eşimle başlamıştık .ben 18 kilo eşim 6 kilo falan vermişti.ama birlikte daha iyi oluyor..bebişim büyüsün biraz bende tekrar başlamak istiyorum.............

ıyıyım canım bıraz yorgunum benım üc ayılk bebegım varda pek huysuz daha yenı uyudu dıslerı cıkıyor galıba bende bıraz kafamı dınlıyorum su an :KK66:

yamukprenses eşinle diyete başlaman ne güzel.iki sene önce bizde eşimle başlamıştık .ben 18 kilo eşim 6 kilo falan vermişti.ama birlikte daha iyi oluyor..bebişim büyüsün biraz bende tekrar başlamak istiyorum.............

canım eşim tabii 98 kilo olunca vermesi daha kolay oldu,ben 67 falandım 4 kilo verdim,fazla kilosu olanlar çabuk veriyor çünkü.

X