Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

selam kızlar nasılsınız gözlerim yanıyo uykusuzluktan iki lafınbelinii kırp yatıp uyumak istiyorum ogluşum hasta ya tadım yok bugün pek :KK5:çok gergin ve sinirli hissediyorum kendimi:KK33:

kaynanan mı geldi hadi canım nerden geldi kalcak mı çok

evet kaynanam geldi,pazara kadar burada,belki dahada kalır ama pazara kadar garanti.daha bugünden damgasını vurdu kkadın,hastayım dedi saal 7 de yatağı yatırdı oturma odasına yattı,sonrada yattığı yerden dizi seyretti,abur cubur,sonrada meyve yedi,çok hastaaa çookkk

hoş geldin canım:KK71:

......................mesajın içine yazmışım

selam kızlar nasılsınız gözlerim yanıyo uykusuzluktan iki lafınbelinii kırp yatıp uyumak istiyorum ogluşum hasta ya tadım yok bugün pek :KK5:çok gergin ve sinirli hissediyorum kendimi:KK33:

hoş geldin canım üzülme dicem ama olmuyo. hastalığı geçer bizimki hep hasta sümükleri akıyo geçmedi gitti.ama keyfi yerinde.

canım senin üğluşunada çok geçmiş olsun kaç yaşındaydı :nazar:

geçmiş olsun canım,çocuk bunlar hastalanıp iyileşe iyileşe büyüycekler.

çocukla iş yapmak zor biliyorum.bende 3 tane var .birde beni düşün............

ne diyim canım Allah kolaylık versin.

hoş geldin canım üzülme dicem ama olmuyo. hastalığı geçer bizimki hep hasta sümükleri akıyo geçmedi gitti.ama keyfi yerinde.

canım senin üğluşunada çok geçmiş olsun kaç yaşındaydı :nazar:

aynen bizde sümüklüyüz öksürürken bi tıkanıyo kusuyo ya büyügü altı yaşına girecek ufaklık sekiz aylık oldu :KK69:

pardon hayatım. ben bişey görmiyorum çok yoruldum bugün bide sinirlerim boşaldı oğluma bi çaktım çok sinirlendirdi beni o yüzden de çok üzgünüm...
canım şu sinirlerinizi çocukradan çıkarmayın ya,adı üstünde çocuk onlar neyi bilirler gariplerim ya,ben orada olsaydım bende senin totona bir tane çakardım
hayatım sanad kolay gelsin işin zor:KK47::KK47:

offf yine senin mesajının içine yazmışım dilek ya,okusuna yukardaki mesajının içini.

aynen bizde sümüklüyüz öksürürken bi tıkanıyo kusuyo ya büyügü altı yaşına girecek ufaklık sekiz aylık oldu :KK69:

Allah bağışlasın canım ne güzel ikitane arkadaş olurlar bizimki tek ya canı çok sıkılıyo kardeş istiyomuş anne kardeş hıhı diyo. ama daha kendi çok kıskanç nasıl olur bilmem.:KK59: hayatım sen kaç yaşındasın

offf yine senin mesajının içine yazmışım dilek ya,okusuna yukardaki mesajının içini.

okudum canım. komşunun kızı var ona gitmek istedi tam 3 saat onun için oturdum eve gelmek nedir bilmiyo apartmanın içine yattı eve girmicem diye nasıl çığlık atıyo evde de devam sonra sinirlendirdi beni patakladım biraz laftan anlamıyo

X