Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ooo kimleri görüyorum,hoşgeldin canım,yattımı senin oğlan

candanım tekrar geçmiş olsun canım,bu arada avatarına takıldım,çok seksü geldi bana

yatırdım canım bu aralar geç yatıyo dün 2 de yattı. bende anca oturdum baktım bugün hava güzel camlar falan elden geçti yoruldum:))) sen napıyon :KK16:

yatırdım canım bu aralar geç yatıyo dün 2 de yattı. bende anca oturdum baktım bugün hava güzel camlar falan elden geçti yoruldum:))) sen napıyon :KK16:

ayyy cammı dedin bayılırım silmesine,
ne diyim canım GEÇMİŞ OLSUN DİYİM EN GÜZELİ,nefret ederim cam silmekten.
ben ne yapıyım canım ya hep aynı şeyler,klasik türk kadını muhabbeti,hastayım,başım ağrıyor,kaynanam geldi içerde yatıyor.

kızlar iyi gecelrr naber nasılsınızzz:)
misafirim vardı hatta yatılı şuann:KK43: çok yorgunum o yüzden gelemedim bu akşamm afedinn benii:KK43:
bi selam veriyim dedim çıkıcam hemenn:)))

ben ne yapıyım canım ya hep aynı şeyler,klasik türk kadını muhabbeti,hastayım,başım ağrıyor,kaynanam geldi içerde yatıyor.

kaynanan mı geldi hadi canım nerden geldi kalcak mı çok

selam kızlar nasılsınız......................

hoş geldin canım:KK71:

kaynanan mı geldi hadi canım nerden geldi kalcak mı çok

hoş geldin canım:KK71:

o gece kandilemi denk geliyo:))))) bak ben hediyemi erken aldım parfüm aldım kendime yanlız sen seç kendine dedi bende seçtim ne kadar romantik değil mi :KK52::KK52::KK52::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
:KK37:karıkoca çok romantiksiniz canım
selam hoşgeldin canım

kızlar iyi gecelrr naber nasılsınızzz:)
misafirim vardı hatta yatılı şuann:KK43: çok yorgunum o yüzden gelemedim bu akşamm afedinn benii:KK43:
bi selam veriyim dedim çıkıcam hemenn:)))

hoşgeldin canım,güle güle:KK60:
şaka kız keşke gelseydin ama misafir varmış hadi affedildin,öptüm seni.

X