Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

aynen bende dün girememdim kızlar bugünde sabhtan beri evi temizliyorum ama inanın bitmedişim :84:sizi özledi geldim

off çok fena bizimde üst komşunun çocukları koşturuolar yaş aralıkları dediğinn gibi bide yalnızım korkuorum gece yatarken sabah kalkarken sürekli bi koşuşturma sorma gitsin..hayır yarın bi gün eşim geldiğinde adam dinlenmek isticek yani çok fena patlar valla

ne aldın bakalımmm şekerrr :)

kızlar benim bi sorunum var yatağa yattığımda sabaha kadar bir oraya bir buraya dönüp duruyorum saat 4 -5gibi anca uyuyorum sonrada kalkmamöğlen oluyo ne yapayım

olsun canım düşünüp alman önemli sıradışı flan takılmam ben hiç hediye almayıda vermeyide çok severim tabi alması biraz agır basıyo

selamlarr bende yni geldim aranıza ( :

hoşgeldin cnmm:)tanıt bakalım kendinii :)

aynen bende dün girememdim kızlar bugünde sabhtan beri evi temizliyorum ama inanın bitmedişim :84:sizi özledi geldim

hoşgeldin ekobero nasılsınn,yarın benimde temizlik yapmam gerekecekkk ((((((

sorma valla canımm,sürekli gürültüde kafa kaldırmıyoo yaniii :S:S eşin artıkk komşunun kapıya çıkar :)))

kızlar benim bi sorunum var yatağa yattığımda sabaha kadar bir oraya bir buraya dönüp duruyorum saat 4 -5gibi anca uyuyorum sonrada kalkmamöğlen oluyo ne yapayım

aynı sorun bende de var basit ve bilinen bi önerim var bi soraki geceye kadar uyuma bak diğer gece nasıl fosur fosur yatıon

sabah biraz kendini zorlayıp erken kalk canım dokuz gibi falan akşam ister istememz erkenuyursun gündüzde uyuma şekerleme falan yapma

olsun canım düşünüp alman önemli sıradışı flan takılmam ben hiç hediye almayıda vermeyide çok severim tabi alması biraz agır basıyo

haklısın asıl önemli olan düşünmek emek çaba sarfetmek bende onu yaptım öyle böyle ama bakalım beeğenecek mi =))

hoşbulduk canım temizlik dedigim süpürge açmma silme toz alma bi ayrıntılı tuvaletle banyonun fayansları birazda mutfakta inceye girdim bulaşık makinesini boşaltmam lazım bugün ufaklık durmadı ya küçük çocukla zor oluyo özledim şöyle ara vermeden temizlik yapmayı bide hasta gibi kustu hep bugün batırdık heryeri çamaşır yıkayıp ütü yapmaktan fenalık geldi

kazak aldım , çok datlu eşofman altı aldım, pipo aldım hm bide ben kendi ellerimle atkı bere örmüştüm ..bu kadar ...4 hediye paketim var ama kazağı doğum gününde vericem

ohh maşallah daha ne olsunn,bende buaralar örgüyee başlamak istiyorum yaa,atki şal falan yapmak istiyorumm ,çok güzel şeyler yapıoo insanlarr,yarın unutmassam yüncüye bi gideyim şiş ve ip alıcamm PPPPPPPP

valla cnm aynı dert bendee,işi bıraktığımdan beri dengem şaştıı ,gece ayaktayım gündüz 1de kalkıyorumm gün bitiyooo valla :SSS

ah ah yapacaklarımı sıraya koydun sen gözümde büyüyolar =((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…